fbpx

Настає жіночий період, який триватиме 7 років: як залучити удачу

У травні цього року Уран, який в останні роки перебував у войовничому і впертому знаку Овна, перейшов на найближчі 7 років в надійний, матеріальний і затишний знак Тельця. А значить настає час, сприятливий для жінок.

Новий цикл дає представницям прекрасної половини людства безліч можливостей для реалізації в любові, бізнесі, творчості. Особливо прихильні зірки будуть до тих жінок, які зможуть об’єднатися разом.

Як створити коло сили?

Об’єднати свою енергетику з іншими жінками, і залучити удачу ви можете вже зараз. Для цього не потрібно робити нічого особливого. Просто подивіться на годинник. Який час він показує? Запишіть ці цифри і порахуйте суму. Наприклад, зараз 12.53 (1 + 2 + 5 + 3 = 11). Саме з цим числом будуть пов’язані якісь важливі події і ключові моменти у вашому житті. Це може бути номер будинку, воно може бути в потрібному номері телефону, датою, місяцем або часом. Згадайте про це, коли вам потрібна буде підказка від Всесвіту.

Прямо зараз візьміть в руки телефон і зателефонуйте будь-якій жінці (подрузі, мамі, сестрі, дочці). Попросіть її сказати перше слово, яке прийде їй на розум. Скажіть, що поясните все потім. Це слово також стане для вас надалі дороговказом.

Дістаньте з гаманця купюру будь-яку і напишіть на ній слово і цифру, покладіть її в гаманець на найближчий рік. Через рік дістаньте купюру з гаманця і «викиньте» де-небудь в людному місці. Нехай вона послужить комусь іншому.

Читайте також: Зелені святки з 20 по 26 травня: традиції, обряди і пpикмети тижня перед Трійцею

Що чекає чоловіків?

Удача чекає чоловіків, які зможуть проявити такі якості як інтуїція, чуттєвість і доброта, і підтримувати гармонійний зв’язок з жінками. Войовничо налаштовані чоловіки, які звикли діяти напролом, можуть відчути, що земля тікає з під ніг, з’являються проблеми на роботі, в особистому житті, і зі здоров’ям.

Вони будуть шукати проблему в фінансовому становищі та політичній кризі в країні, і в світі, звинувачувати в проблемах оточуючих жінок, але не зможуть вплинути на ситуацію, поки самі не прийдуть до висновку, що їм необхідно змінитися.

Джерело.

You cannot copy content of this page