Наступний 2022 Рік принесе людству серйозні зміни, очікуються вигідні угоди, нові контракти й кар’єрне зростання

Наступний 2022, як і попередні 2020 і 2021, принесе людству серйозні зміни. Епоха Водолія вступила у свої права, тому стандартні схеми та звичні установки стають неактуальними. Потрібно вчитися шукати нові рішення, вибудовувати нові стратегії. Важливо розуміти, що процес адаптації до нових тенденцій світового розвитку не такий простий.

З березня до середини червня на події у світі впливатиме парад планет: Марса, Меркурія, Венери, Юпітера та Сатурна. У цей час варто уникати участі в ризикованих заходах, а також бути обережнішими у поїздках, особливо перебуваючи на гірській місцевості.

Напружена взаємодія Сатурна і Урана, що знову створилася, провокуватиме конфлікт між старими засадами і новими ідеями. Цей аспект створює необхідність відмовитися від звичного задля впровадження нових технологій. Очікуються вигідні угоди, нові контракти й кар’єрне зростання

Навесні гармонійні аспекти Плутона з Нептуном та Юпітером змусять виявити в собі приховані ресурси. Для цього часу характерний оптимістичний настрій, віра у свої сили. Слід сказати, у цей час є всі шанси реалізувати свої прагнення та підвищити рівень життя.

Перехід Юпітера з кінця грудня по травень на знак Риб та його повернення до цієї ж точки у листопаді подарує багатьом знакам удачу, розширить горизонти сприйняття світу та дозволить досягти високого рівня усвідомленості.