fbpx
Життя

Настю давно мучили сумніви з приводу вірності її чоловіка і, час від часу, вона, нишком, почала копатися в його телефоні, щоб переконатися у своїй правоті. Якось, коли Настя вивчала соціальні мережі і дзвінки Максима, прийшло повідомлення від Ремонту, де говорилося, що «Він» скучила і з нетерпінням чекає наступної зустрічі

Максим вийшов з душу і заскочив кохану за переглядом свого мобільного телефону.

– І що ми там шукаємо, дзвінки якимось незрозумілим жінкам? Я думав, що стосунки будуються на любові і взаємній довірі.

– Так я просто час взяла подивитися.

Настю давно мучили сумніви з приводу вірності її чоловіка і, час від часу, вона, нишком, почала копатися в його телефоні, щоб переконатися у своїй правоті.

І як на зло, його телефон завжди був порожній. Вона почала думати, що він навмисно видаляє всі повідомлення, щоб його не зловили на гарячому.

– Звичайно, я тебе люблю, вірю і довіряю, я б не стала нічого вишукувати.

Дівчина ніколи не була ревнивою, але тут її чомусь немов підмінили. Начебто і в стосунках все було добре, і приводу чоловік їй не давав.

Але вона була впевнена, що внутрішня чуйка її не підводить і у нього точно хтось є. Їй це не давало спокою і чим більше вона думала про це, тим більше її долали сумніви.

Завжди вважала, що брехні на благо не буває, і, можливо, якщо Настя поділилася своїми переживаннями з чоловіком, все б і далі було добре.

Кожен раз, помічаючи телефон чоловіка, вона перетворювалася в Шерлока Холмса і чіплялася потім до Максима з безглуздими дрібницями.

Як би банальна була ситуація, перегляд дзвінків і читання смс чоловіка призвели до того, що вони почали нескінченно скандалити одне з одним. Чоловікові це неабияк набридло і їхні стосунки стали валитися на очах.

Якось, коли Настя вивчала соціальні мережі і дзвінки Максима, прийшло повідомлення від Ремонту, де говорилося, що «Він» скучила і з нетерпінням чекає наступної зустрічі.

– Максиме, тобі тут з ремонту написали, що не дочекаються, коли ти до них завітаєш.

– Можеш навіть не починати. Нам давно час зробити паузу і обдумати наші стосунки. Ти не розумієш, що сама довела до того, що я знайшов собі дівчину на стороні? Ти запиляла мене настільки своїми безпідставними ревнощами, недовірою, що так, я почав шукати в інших нормальне людське ставлення і знайшов. Ти зовсім не зважаєш на мої особисті межі, звинувачуєш, влаштовуєш бунт там, де його просто не може бути.

Він завжди її мало не обожнював, але у відповідь отримував лише сварки, які з часом тільки наростали. Всьому є терпіння. Чи варто корити хлопця за його вчинок? Чи має бути у стосунках повна довіра?

You cannot copy content of this page