fbpx

“Наталю давно відрахували, з роботи звільнили. Їла, спала та в ігри днями грала” – свекруха дуже швидко зпекалася ледацюги

Оксані за сорок, її синові в районі двадцяти. У сина є кохана дівчина, разом з якою він знімає квартиру. Кілька місяців Оксана вмовляла себе, що це їхня справа, і не втручалася. Потім син не здав сесію.

Вона порадилася з чоловіком і запросила молодих жити на батьківській території, щоб син працював менше.

Так і з’ясувалося, що дівчину давно відрахували, а з роботи вона звільнена за прогули. Наталя, так звали дівчину, до світанку займала себе грою в комп’ютерні ігри, потім спала до трьох годин дня.

Бажання взяти на себе частину роботи по дому не виявляла. Фінансово брати участь в житті родини – теж. Свій брудний одяг Наталя відправляла в загальний кошик, так що нижньою бiлизнoю займалися вони – чужі їй люди.

– Повинен же бути хоч якийсь сором? – задає Оксана мені – психологу риторичне питання. Схоже, ця жінка вперше в житті зіткнулася з сoціопaткой, яка пaразитyє на інших. Інакше б не прийшла б на консультацію з питанням, що їм робити.

Кілька місяців вона тягла весь побут на собі, потім поскаржилася чоловікові, потім поговорили з сином. “Ну ось така вона, мам”, – було їй відповіддю.

– Ви пробували безпосередньо з Наталею поговорити?

– Вона не планує.

– Що?

– У неї одна відповідь на все. Допоможи на кухні – “вона не планувала” сьогодні готувати.

Допоможи навести порядок – “вона не планувала” сьогодні прибирати.

Сходити в магазин по хліб – “вона не планувала сьогодні виходити з дому”.

– А заробляти свої гроші і платити за житло і комунальні послуги?

– Я натякала їй, що ми не повинні тягти дорослу працездатну людини. Я сама працюю з шістнадцяти років, ми з чоловіком все в житті досягли самі.

Син підробляє з другого курсу. Мені не шкода їй тарілки борщу або котлети, повірте, але ж на все є свої межі.

– Вона не має наміру ні вчитися, ні працювати, а її рідня рада, що прилаштувала її до вас, і не поспішає виходити на зв’язок?

– Все так. Не хочеться втручатися в особисте життя сина, любов зла, ось таку він покохав, – зітхає Оксана.

– Син цілий день на роботі і на навчанні, а вам вистачає інтернету на роботі, правда? Ви запросили їх на свою територію, але ви можете і передумати.

Погоджуся, кохання – прекрасне почуття, але здоровий глузд підказує мені варіант “я не планувала” в найближчі місяці оплачувати інтернет. Як вам ідея?

– Мені подобається.

Через тиждень Наталя перебралася від них до подружки, вірніше, до комп’ютера і холодильника в заміському будинку багатих батьків подруги.

Читайте також: “Привіт, татусю! Не чекав?” – 16-річна “помилка молодості” прийшла знайомитись

Син зробив у своїй кімнаті ремонт, працює і навчається, як і до розставання.

Чоловік, піддавши стопочку ввечері на дачі, іноді дразниться, мовляв, він не планував полоти – пиляти – копати.

Але потім передумав.

Джерело.

You cannot copy content of this page