«Навіщо псувати те, що подарувала природа». Жаді з “Клона” на останніх фото змінилась до невпізнання (Фото)

Бразильську мильну оперу «Клон» знають всі, кому зараз близько 30 або трохи більше.  За відносинами Жади і Саїда ми спостерігали, не відриваючись від екранів. Цей же серіал перетворив тоді ще молодих акторів у зірок світової величини.

Джованна Антонели, виконавиця ролі Жади, після «Клона» знялася ще в десятках фільмах і серіалах, а останнім часом зосередилася на сім’ї. Зовні актриса також змінилася. Як зауважили шанувальники, не в кращу сторону.

На нових фотографіях в Instagram актриси вже й не впізнати східну красуню з серіалу. Джованна тепер має каре, стала блондинкою і має  і бронзовий загар.

Читайте також: Вона ніяк не хоче зрозуміти, що я людина, а не тварина, турбота про яку складається тільки в тому, аби нагодувати і спати вкласти

Крім того, шанувальники помітили, як сильно змінилася лінія скул актриси і форма губ. А тому вирішили, що без «уколів краси», а також втручання пластичного хірурга тут не обійшлося.

«Але навіщо ж ти так, не ходи більше до цього косметолога», «Навіщо псувати те, що подарувала природа», «Теж гарна, але зовсім інша», – писали шанувальники.

До речі, особисте життя актриси після завершення зйомок виявилася так само непостійним, як і зовнішність. Джованна кілька разів була заміжня. Але чоловіка всього свого життя, за визнанням зірки, зустріла тільки зараз. Більше п’яти років Джованна щаслива з режисером Леонардом Ногейра.

А ось серіальна любов Жаді – актор Муріло Бенисо одружився на «донці» – актриси Деборі Флабелле. Всі, хто в темі, знають, що вона виконувала роль Креди, дочки Лукаса.

Джерело