fbpx

Навіть якщо вам трохи за тридцять, шанс є!

Найстрашніший кошмар кожної мами – дочка, яка не вийшла заміж в 25, 30 або 35 років. Ну, коли ти вже? – дивляться на «засиділася» з докором старші родички. А вона нічого не розуміє – вона і сама-то ще дитина, стільки країн не із’єзжених, стільки жеребців необ’їжджених – яке заміж?

Між іншим, суперечки поколінь можна було б легко уникнути, показавши вказавші на валер’янку мамі або бабусі два графіка. Це вік, в якому одружувалися і виходили заміж в 80-х роках минулого століття, і зараз.

Зверніть увагу – коли мами були молодими, велика частина женихів і наречених виявлялися розібраними до 25 років. А вже після 35 завдання знайти хоч когось вільного ставала ще складнішою! Тут треба додати той факт, що розлучень зараз все-таки більше. Тобто, деякі товариші знову і знову опиняються в грі.

Зараз не прийнято виходити заміж і одружуватися занадто рано. Звідси – безліч важливих змін. Наприклад, нерозумно вважати, що кожна 25-річна, а особливо 35-річна наречена – незаймана. Значить, ставлення до ceксу до шлюбу і поза шлюбом – саме лояльне.

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні

Більш пізній вік одруження передбачає, що молоді будуть проживати окремо від батьків. Жити з батьками в 20 років нормально, в 35 – пекельне пекло.

Такий вік передбачає і те, що дітей буде нарoджуватися, на жаль, менше. Думаю, ви розумієте чому.

Зміни ці відбулися настільки швидко, що багато хто просто не встигли до них пристосуватися. Можливо, що нав’язлива тітонька або колега і правда бажає тільки всього найкращого. Але тільки світ змінюється з кожним днем, і ось уже 35-річні нареченi стали нормою, а 18-річні – дивиною. Такий ось прогрес.

Джерело.

You cannot copy content of this page