fbpx
Життя

Назустріч летить крутий чорний Порш. Ну ось, думаю я про блондинку – по твою душу. Зараз сяде і поїде, а мені стояти тут. А Порш на повну пролітає повз неї, попутно обливши з голови до п’ят каламутною рідиною з калюжі і гальмує прямо біля мене. Ось це номер!

Якось я на роботу дуже поспішала і вирішила дістатися на попутці, діватися було нікуди. Поки таксі дочекаєшся – вже доїхати можна.

Загалом, стала я трохи віддалік від дороги, стою чекаю. Тут через кілька хвилин підвалює діваха і стає нахабно між мною і дорогою. Сама як з журналу для чоловіків: висока, ногаста, тітяляста, шкіряна спідниця ледь оппу прикриває, копита 18 см, ну і ясний перець – блондинка.

Ніжку так в бік відставила зухвало і стоїть, голосує.

А я в своїх повсякденних джинсах, сорочка в клітку, через плече рюкзачок, на голові дулька. Загалом, ндаааа, думаю, поки ця не поїде – мені машини не бачити.

А наша краля ручку так витончено підвела, кігтики на сонці виблискують, вся така, я аж сама задивилася)). Що вже говорити про мужиків? Та й чорт з тобою, думаю.

Хоча прикро, якби не вона – могла б швидше дістатися до роботи, а так стояти тепер довше. Зараз якийсь щиголь на шикарній тачці під’їде і упорхне наша пташка …

І тут, немов підслухавши мої думки, назустріч нам летить крутий чорний Порш. Ну ось, думаю я про блондинку – по твою душу. Зараз сяде і поїде, а мені стояти тут, але на автоматі руку теж підняла. Навіщо, на що сподівалася?

А Порш на повну пролітає повз блондинку, попутно обливши її з голови до п’ят каламутною рідиною з калюжі і гальмує прямо біля мене. Ось це номер!

Я приголомшена, ця краля стоїть обтікає, рот відкрила, очі витріщила, а сказати нічого не може. Хана її шкіряній спідниці, речі можна викидати.

Тут скло опускається і дама років 50 вимовляє: «Подвезу, сідай».

Сіла, їдемо, спочатку мовчала, потім я не витримую і запитую:

«А за що ви її так, що за «любов» така у вас до блондинок?»

«Так це ж коханка мого колишнього чоловіка. От саме від нього вона і вийшла, там його будинок. Я її довго пасла, все ніяк не могла підстерегти. Ну ось сьогодні щасливий день видався!». І давай сміятися. Ну і я з нею в унісон)).

Як виявилося – ця діваха зруйнувала її сім’ю, мало того, що вкрала чоловіка, так вони ще у законної дружини відсудили квартиру і дачу.

«Хоча б, каже, так помстилася, і то легше!»

You cannot copy content of this page