Названі знаки зодіаку, які схильні руйнувати свої шлюби: вони надто легковажні, щоб зберігати вірність одній і тій же ж людині

Деякі люди не здатні довго жити в шлюбі, вважають астрологи

Астрологи перерахували знаки зодіаку, представники яких зазвичай самі руйнують свої шлюби.

«Представники цих знаків зодіаку одружуються та виходять заміж не по одному та не по два рази. Вони можуть бути надто вітряними або, навпаки, надмірно вибірковими, однак результат однаковий – вони самі руйнують свої шлюби», – заявили астрологи.

Овен

Мрійливі, але цілеспрямовані, вони зроблять все можливе для того, щоб бути поряд із коханим. Однак коли вони отримують бажане і бачать, що опинилися разом із живою людиною, а не ідеалом, швидко розчаровуються та вирушають на пошук нової досконалості.

Близнюки

Представники цього знаку до кінця не розуміють, кого хочуть бачити поруч із собою. Вони перетворюють на нескінченне та яскраве свято початковий період відносин, проте на створення міцної родини їх запалу не вистачає. Вони надто легковажні, щоб зберігати вірність одній і тій же ж людині десятиліттями, самі це розуміють і втікають із стосунків, які можуть перерости на щось серйозніше.

Стрілець

Як і представники попереднього знаку, Стрільці вважають за краще насолоджуватися новими емоціями та звідувати нові території, а не сидіти поряд з однією людиною. Такі люди часто схильні заводити романи на стороні.

Водолій

Волелюбні та чесні, представники цього знаку зодіаку впевнені, що моногамним відносинам давно настав час зникнути. Вони не обмежують себе і дають повну свободу своїм супутникам життя.