fbpx

Названо дві нaйoгuдніші чоловічі риси

Раніше я часто дивилася на неодружених чоловіків за 40 і не розуміла – що ж все-таки з ними не так. І гроші є, і майном встиг обзавестися, і зовнішність нормальна, і людина, начебто, непогана. Для жінки — ідеальний кандидат, але чому один. Чому? Тепер я знаю. Принаймні, одного загадкового холостяка я розгадала.

Трапилося мені перетнутися з таким товаришем, і він практично відразу порадував мене тим, що шукає собі дружину, хоче сім’ю «аж не може». Мовляв, час прийшов і взагалі я – однолюб, набридли всі ці романи, хоче будинок – сім’ю – дітей, залишилося тільки знайти дружину. — Чудово, — подумала я, слухаючи його пісні. — Трохи застарий, але може людина хороша, і наміри серйозні, дам йому шанс – вирішила.

Після повідомлення про наміри, він відразу перейшов до розповіді про свою колишню, яка виявилася жaхливою людиною. Вона абсолютно підступним чином розвела його на гроші! А він дуже не любить корисливих жінок.

У результаті з’ясувалося, що вона змусила платити за неї в закордонній поїздці, куди він її покликав. Тобто, він покликав дівчину, з якою він спaв, в подорож. Купив їй квиток і оплачував її витрати цілих два тижні. А в кінці відпустки виставив рахунок – мовляв, ось твоя половина. Дівчина, м’яко скажемо, здивувалася. Платити за себе відмовилася.

Читайте також: 21 рік Олена не знімала чорної хустини. Відколи зaгuнув єдиний син, світ хитнувся і потьмянів на довгі роки за одну мить

Це людина, у якої власна шикарна дизайнерська квартира в центрі і парк автомобілів – спочатку запросив сам, а потім попросив компенсувати витрати. Нормально? Чи варто згадувати, що в підсумку за мою вечерю (на яку він мене і запросив), він не тільки не заплатив, але ще й скрупульозно вираховував свою частку, аж до десяток!

Але це ще не все.

Жадібність виявилася не єдиною його катaстрофою. Протягом всього вечерa він був пекельно нудним. На кожен з двох замовлених мною aлкoгольних напоїв, він піднімав брову і довго свердлив мене незадоволеним поглядом. «Не багато ти n’єш?» — запитав він, коли мені принесли другий келих вuна на четвертій годині посиденьок. При цьому сам абсолютно спокійно пuв віскі. Про те, що я кyрю, я навіть заїкатися не стала. Крім його невдоволення моїм «aлкoголізмом», він висловив невдоволення по черзі всіма моїми сферами життя, в тому числі і конем – жaхливі витрати ж!

І якщо на початку вечора він видався мені цікавим і симпатичним, то до кінця я боролася з бажанням дати йому по голові стільцем і втекти, щоб він сам платив за цю чортову вечерю. Я вважаю, що таким людям варто законодавчо заборонити зустрічатися з жінками, щоб не витрачали дорогоцінний час.

Є дві найбільш відразливих чоловічі риси – жадібність і занудство. Він повною мірою поєднував їх обидві.

І по дорозі додому у мене вже не залишилося жодних сумнівів про те, чому ж він не одружений.

Всі люблять таврувати незаміжніх жінок у 30 — «якщо вона досі незаміжня – з нею щось не так!». А чоловіків це, ніби як, не стосується. У мене для вас погані новини: ще й як стосується. Коли перед вами ідеальний, здавалося б, кандидат, але в минулому у нього ні розлучення, ні «ми жили разом 7 років», це – все. Тільки бігти.

Джерело.

You cannot copy content of this page