fbpx

Названо найромантичніші знаки Зодіаку

Як знаки зодіаку ставляться до романтики – читайте спецгороскоп до Дня Святого Валентина.

Овен

Овни-жінки зовсім не проти романтики, вони і самі вміють створювати відповідний антураж, і своїх партнерів привчають дарувати їм квіти не тільки на свята, говорити приємні компліменти, регулярно влаштовувати романтичні вечері. А ось чоловіки цього знаку в плані “любовного свята” цинічні прагматики – якщо вони розуміють, що без всієї цієї пишномовної нісенітниці їх пасія їм не відмовить у коханні, то вони заморочуватися не стануть.

Телець

Жінки-Тельці, як правило, вважають, що частка романтики обов’язково має бути присутня на початку любовних відносин і бути невід’ємним атрибутом відповідних дат – 14 лютого, річниці весілля, а в інший час прекрасно без неї обходяться. Чоловіків цього знаку іноді «накриває» романтичний настрій, і тоді вони можуть купити своїй коханій букетик або заспівати щось красиве, але в основному їм набагато важливіше нагодувати і одягнути свою даму, а на все це «рожеве свято» вони не бажають витрачати ні сили, ні грошей.

Близнюки

Близнюків рідко тягне на романтичні вчинки, та й від своїх партнерів вони, як правило, не чекають нічого подібного. Їм, звичайно, іноді властиво, піддавшись настрою, влаштовувати вечері при свічках (часом не вдома або в ресторані, а, наприклад, на даху), витягувати другу половинку на нічні прогулянки по мальовничих місцях, купувати іграшки, прикраси та цукерки у вигляді сердечок, але в основному романтика не є невід’ємною частиною їх відносин з представниками протилежної стaті.

Рак

Раки-чоловіки дуже романтичні, вони по-лицарськи доглядають за своїми коханими, віддано зазирають їм в очі, ніжно тримають за руки, трепетно ​​ставляться до всіх дат, пов’язаних з любов’ю взагалі і з історією їх амурних відносин зокрема. А ось жінки цього знаку, як правило, більш прагматичні і будь-якій романтичній атрибутиці воліють справи на благо загального побуту, цукеркам і квітам – корисні подарунки, серенадам і компліментам – конкретні вчинки, які підтверджують надійність любовних почуттів.

Лев

Леви – ті ще романтики. Вони, незалежно від стaті, люблять дарувати і отримувати романтичні подарунки, квіти, власноруч написані вірші, люблять прогулянки під місяцем, зустрічі світанків-заходів. До тих пір, поки в їх серці живе любов до якоїсь людини, вони обставляють відносини з нею красиво, їм подобається захоплювати її, вони не стримують своїх романтичних поривів, навіть якщо їх друга половинка – раціоналіст до самих кінчиків нігтів і не дуже райдужно сприймає всю цю «солодку метушню».

Діва

Діви прихильно ставляться до романтичних вчинків своїх партнерів, але тільки до тих пір, поки це ніяк не зачіпає їх бюджет. Простіше кажучи, вони не проти побути тим, кого обдаровують всякими милими дурничками і насолоджуватися цукерково-букетним періодом, а ось після весілля або з моменту початку спільного проживання романтика оголошується непотрібною статтею витрат, і на неї накладається табу. Самі ж вони в основному на якісь особливі романтичні дії в принципі не здатні.

Терези

Терезам подобається, коли романтика супроводжує їх по життю, і намагаються вносити її в спілкування з коханою людиною, навіть якщо відносинам вже не одне десятиліття. Вони обожнюють дарувати коханим милі подаруночки з любовним змістом, влаштовують романтичні вечері по всім значимим для пари датам і віддано ​​зберігають все, що пов’язане з кожним етапом розвитку взаємовідносин. До того ж їм важливо, щоб і їх партнер поводився відповідним чином, а якщо цього не трапляється, то сильно засмучуються і ображаються на нього.

Скорпіон

Скорпіонам, як правило, байдуже на романтику, у них зовсім інші методи прояву почуттів, і це часом навіть шокує їх непідготовлених коханих. Втім, іноді і представників цього знака пробиває на своєрідні серенади, але не під балконом, а очі в очі, на подарунки з романтичним змістом, але не безглузду мімішність, багато говорять тому, хто вміє читати між рядків. Скорпіони можуть влаштувати і ванну з шампанським – в ній, на їхню думку, так забавно займатися ceксом.

Стрілець

Стрільці жaхливо романтичні, вони і серенади співають, і власноруч вечері при свічках влаштовують, і всякі милі подарунки дарують, правда, виключно на першому етапі відносин; для них ця «демонстрація можливостей» – спосіб спокушання і спроба показати себе краще, ніж вони є. Як тільки загострення пристрастей знижується, а партнер «прив’язаний», романтика випаровується, і представники цього знаку стають такими, як їх створила природа – домінантами, не заморочуватися умовностями і бути зосередженими на своїх справах.

Козеріг

Чоловіків-Козерогів все це «рожеве свято» дратує неймовірно. А ось дами цього знаку люблять отримувати і дарувати подарунки на День закоханих, влаштовувати романтичні вечори у відповідному стилі, красиво відзначати дати, пов’язані з відносинами з другою половинкою. Правда, вони вважають за краще «економ-варіант», тобто не готові витрачати на романтику багато грошей.

Водолій

Водолії трепетно відносяться ​​до дат, пов’язаних з коханою людиною і з любовними стосунками з ним, вміють вибирати пам’ятні подарунки по цих випадках і чекають адекватної віддачі від партнера. А ось шаблонні прояви романтики їм не цікаві. Якщо у представників цього знаку виникає романтичний настрій, вони придумують щось неординарне, таке, що не зів’яне через пару днів і не буде припадати пилом на полиці, а залишить після себе незабутні враження.

Риби

Риби обожнюють все, що пов’язане з романтикою. Навіть чоловіки люблять отримувати в подарунок милі прояви почуттів, цукерки, збірки віршів, гуляти зі своїми коханими там, де все пронизано поезією. Практично всі представники цього знаку закохуються виключно під впливом романтичних вчинків потенційних партнерів, ведуться на красиві залицяння, самі намагаються створити атмосферу, яка асоціюється у них з правильним ритуалом, зароджуючи почуття і відносини.

Джерело.

Позначки:
facebook