Названо три знаки Зодіаку, на які чекає розлучення в 2022 році: кому належить серйозне випробування

Овен

У Овнів досить запальний характер, тому контролювати свої емоції у них не завжди виходить. Така риса часто заважає сімейному союзу набути гармонії. Коли Овен злиться, він може упустити образливі слова, тим самим зачепивши і засмутивши свою другу половинку.

У той же час вибачатися перед нею за вчинки він не поспішає. Під впливом планетарного розташування, у 2022 році Овни будуть ще більш дратівливими, на тлі чого у сім’ї будуть часті скандали, конфлікти, недовіра та особливі вимоги одне до одного.

Це все може спричинити розлучення. Поки є час все виправити, подружжю рекомендується відвідати сімейного психолога, який допоможе розібратися у всіх ситуаціях і врятувати союз від розлучення.

Близнюки

З самого початку 2022 року у ваших партнерів з’являться до вас різноманітні претензії. Багато хто може зіткнутися з тим, що життя у шлюбі стало рутинним і нудним, хтось із вас взагалі може втратити інтерес до другої половинки. У сім’ї виникатимуть часті сварки на тлі побутових питань і тема розлучення виявиться вам пріоритетною.

Проте все ж таки ще є шанс налагодити стосунки з партнером. Для цього слід «згладжувати гострі кути» під час конфліктів, шукати компроміс із другою половинкою та старанно працювати над відновленням ваших стосунків.

Часто проводьте вщирі розмови, щоб уникнути непорозуміння, і не думайте, що почати будувати нові стосунки з кимось буде простіше.

Риби

Кардинальні зміни в особистому житті 2022 року будуть у представників цього знаку Зодіаку. На жаль, більшість із них будуть неприємними. У вас можуть виникнути сумніви щодо вірності вашої другої половинки, і вони справді будуть обґрунтованими.

Астрологія попереджає, що ваш партнер давно має намір розірвати зв’язок з вами, однак йому не вистачає сміливості стати ініціатором розлучення.

Візьміть ситуацію у свої руки і ні про що не шкодуйте. Незабаром обставини зміняться на краще, а триматися за стосунки, які давно себе зжили, немає жодного сенсу.