fbpx

Названо знаки Зодіаку, які зустрінуть чисте кохання після 8 березня

Свою другу половинку мріє зустріти кожен. А особливо якщо ви вже давно самотній чи самотня. Так от, астрологи мають чудові новини для кількох знаків Зодіаку.

Їм обіцяють, що щастя в особистому житті вже зовсім близько. Якщо не до бажаного дня всіх жінок 8 березня то  опісля уже точно зустрінете.

Овен

Ті Овни, які дійсно хочуть стосунків та відкриті до них, зустрінуть свою половинку вже наприкінці місяця. Набагато більшими будуть шанси, якщо ви заплануєте на цей період якийсь відпочинок, чи тим паче дальню поїздку.

З одного боку, протягом місяця у сфері кохання може бути певний застій, відчувається втома від стосунків. Але з іншого боку,  є шанс повернути кохання, навіть якщо розставання відбулося давно.

Ваша пара буде дуже щасливою, але подбайте про те, щоб з самого початку вирішити усі спірні побутові питання.

Людям, які вже мають другу половинку, але ще не узаконили офіційно свої стосунки уже до кінця квітня астрологи прогнозують можливе весілля.

Лев

Представники цього знаку можуть зустріти кохання у дуже несподіваному місці. В спортзалі, чи навіть на зупинці громадського транспорту.

Спочатку ви не будете серйозно відноситися до нового знайомого, однак зовсім скоро зрозумієте, що це ваша доля.

Обидва партнери будуть гаряче підтримувати один одного та цінувати. Навесні є ймовірність зіткнення з конфліктами, однак це період вдасться легко пережити, а суперечки лише підуть на користь.

Скоріше, це час переоцінки значущості взаємин, визначення своєї ролі у парних стосунках.

Водолій

Щоб знайти кохання, частіше зустрічайтесь з друзями. Ваша доля якраз серед їхнього кола знайомих.

Для вас стане великим сюрпризом, що ви не познайомилися з цією людиною раніше, хоча постійно проживали поруч один біля одного.

Астрологи рекомендують не квапитися і сповна насолодитися цим чудовим періодом.

Не спішіть жити разом, чи тим паче одружуватися, адже ризикуєте потрапити під тиск побутових і фінансових питань. Зовсім короткі стосунки можуть цього не витримати.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

Фото, Олександри. 2019 р.

You cannot copy content of this page