fbpx

Не для всіх представників Зодіаку новий 2022 почнеться з позитивної ноти. 5 знаків Зодіаку можуть поставити на кін все, і втратити в один момент

Овен

Якщо представники побудували грандіозні плани з приводу нових звершень, слід трохи стримати свій апетит.

Звичайно, не дуже зручно переносити те, що було заплановано на березень. Але краще це зробити зараз, ніж втратити щось ще найближчим часом.

Не факт, що у квітні можуть виникати конфлікти прямо на рівному місці. Варто прийняти з гідністю той факт, що червень – не вдалий місяць для здійснення.

Рак

Опускати руки представникам не потрібно, навіть якщо вони вже зрозуміли, що в лютому їм не досягти намічених планів. Конкуренти всіляко спробують збити їх із мети, не залишаючи можливість все виправити у потрібний момент.

Здається, що багато ідей почнуть руйнуватися прямо за їхньою спиною. Це важкий час, який краще перечекати. А поки доля чинити опір йти до них на зустріч, потрібно всупереч усьому відновлювати розруху методом переговорів і побудови прибуткових ідей. І не забувайте вчасно ставати на захист своїх інтересів.

Терези

Травень принесе у життя представників не лише позитивні емоції, а й сварку із колегами. Не виключено, що хтось із співробітників хоче їх «підсидіти» або вдало заплямувати репутацію.

Про комунікабельність знаків залежить тільки те, настільки вони дозволять собі швидко здатися і поступитися місцем недоброзичливцям.

Щоб не втратити все, що поставили на кін, рекомендується реалізувати себе у вигідних проектах. І менше звертати увагу на тих, хто зі зла ставить представникам палиці в колеса.

Стрілець

Через те, що на початку літа станеться раптова руйнація планів, представники ризикують залишитися без пригод. Астрологи рекомендують у березні зберегти свої кошти та не піддаватися на спокусу розваг.

Хто знає, може ще доведеться відчувати потребу у коштах. Липень – особливий місяць, здатний підкидати різні сюрпризи як у плані прибутку, і боргів.

Вибудовуйте стосунки з перевіреними людьми та не довіряйте тим, хто гарно розпорошується в словах. Непотрібні поради зараз представникам ні до чого.

Водолій

Що не омине в перший місяць осені представників, то це різні неприємності. Встановіть свої правила гри, якщо зберетеся ставити все і навіть більше. Принаймні у програші будете винні лише самі.

Намагайтеся приборкати в собі лють і на компроміс навіть тоді, коли здається, що ситуація виходить з-під контролю. Романтична вечеря та приємна розмова виправить усю ситуацію. І після всіх випробувань долі можна приготуватися до успішного періоду.

You cannot copy content of this page