fbpx

Не можу сидіти з дитиною. Начальник прямо сказав: “будеш часто йти на лікарняний, звільню”

Розповім про нашу сім’ю. Нас двоє: я і син, якому лише в березні виповнилося 6 років. Я працюю, син протягом тижня в саду або у моєї мами. Я не можу сидіти з дитиною, коли він хворіє. Начальник прямо сказав: “будеш часто йти на лікарняний, звільню”. А робота нормальна: з восьми до п’яти. Зарплата по міркам нашого містечка велика.

З дитиною виходить проводити нормально час тільки на вихідних. Хоча важко це назвати “проводити час з дитиною”, тому що син прокидається, снідає і тікає на вулицю грати з друзями. Іноді навіть на обід не приходить. Я йому спеціально стільниковий телефон купила, щоб можна було дізнатися де він і що з ним.

Вчора стала готувати плов. Син вранці запитав, що готую і втік грати з друзями. Час обідати, сина немає. Дзвоню, трубку ніхто не бере. Я нервувати почала. Вже раз десять зателефонувала. На десятий раз він відповів. Сказав, що загрався і не чув дзвінків.

Читайте також: Схудла, речі на ній мішкувато висіли, волосся повністю посивіло. За півроку постаріла одразу на десять років

Покликала його обідати – він відмовляється. Сяк-так загнала його обідати. А він не їсть. Не розумію в чому справа, а трохи пізніше він розповів, що вже пообідав у сусідів. Сусідка зробила капустяний пиріг. Не знаю як, але він напросився до сусідів на обід. Ті його, природно, нагодували. Також з’ясувалося, що він досить часто їсть по друзях і сусідах. Вдома суп? Фу! У друга мама посмажила картоплю з котлетами. Це так!

Мені аж соромно. Сусіди подумають, що я дитину взагалі не годую. Пішла до сусідів, пригостила їх пловом,  отримала великий шматок капустяного пирога. Чорт, дійсно смачно!

Помічала, що син цілий день на велосипеді ганяє. Все б нічого, але у нас немає велосипеда. Якось він ганяв на самокаті. Знову ж. Ми не купували самокат. Виявляється, що він випрошував іграшки та інше на час пограти.

Мені соромно людям в очі дивитись і змінити нічого не можу. Найжахливіше, що синові всього шість років. Боюся уявити, що він буде витворяти в десять або п’ятнадцять років.

Джерело

You cannot copy content of this page