fbpx

Не можу вирішити, що робити: покрасуватися один день на своєму весіллі в красивій сукні з великою кількістю чужих людей, або витратити ці гроші на те, щоб поїхати з коханою людиною відпочити за кордон?

Розійшовшись із своїм хлопцем, з яким зустрічались кілька років, якось випадково я зустріла однокласника. Поплакалась йому, він мене підтримав, і ми стали спілкуватися, зрідка зустрічатися. Я спочатку просто хотіла відволіктися від своїх проблем, щоб швидше забути своє невдале кохання.

Мені здавалося, що Максим теж відноситься до мене, як до друга, але з часом я зрозуміла, що він мене любить і відразу навіть розгубилася. Мені з ним легко і комфортно, він уважний, з почуттям гумору, але коли він зробив мені пропозицію, я відмовилася. Сказала, що ще не готова до серйозних стосунків, тим більше, до шлюбу. Максим сказав, що буде чекати, і не буде квапити з відповіддю.

Так тривало більше року, ми як і раніше зустрічалися, багато часу проводили разом і якось непомітно для мене, моє дружнє до нього ставлення теж переросло в любов. Він познайомив мене зі своїми батьками, я їм сподобалася, і ми стали готуватися до весілля. Я з головою поринула в планування цієї урочистої церемонії, складання святкового меню. Мені хотілося, щоб моє весілля булу красивим і неповторним і запам’яталося нам обом, як найщасливіший день у житті.

У Макса ж такого ентузіазму не було, і я спочатку не надавала цьому значення, але коли ми поїхали купувати обручки, він сказав, що хоче поговорити зі мною про весілля. Максим запропонував не влаштовувати пишного торжества, а просто витратити ці гроші на весільну подорож, яка, на його думку, трохи приємніша, ніж весілля і запам’ятається надовго.

Для мене це стало несподіванкою, я образилася і ми вперше тоді ледве не посварилися, але Максим сказав, що він не проти весілля, а просто пропонує другий варіант, але якщо я не згідна, то він зробить так, як я хочу. Все стало на свої місця, я продовжувала підготовку, вже обрала сукню, але пропозиція Макса не дає мені спокою.

Порахувавши скільки грошей потрібно на весільне торжество, я стала замислюватися, а чи варто це все затівати. Сьогодні поки що нічого не кажу, а сама не можу вирішити, що робити: покрасуватися один день на своєму весіллі в красивому платті з великою кількістю чужих людей, або витратити ці гроші на те, щоб поїхати з коханою людиною відпочити за кордон?

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page