fbpx

Не можу зрозуміти, чому він не вибирав собі одну з них, а сподобалася йому я, а тепер намагається мене змінити. Коли я відмовляюся йти гуляти з його друзями, а пропоную побути разом, він йде до них сам, а потім розповідає, як там було класно і весело

Зустрічаюсь я із хлопцем, який дуже товариський в його багато друзів, кілька компаній, а я скромна і не люблю такі розваги. Він каже, що я затиснута, і не вмію вести себе в компанії його друзів, і через це ми часто сваримося. Я думаю, що в скромності нічого поганого немає, і я не зобов’язана розважати його друзів. Я йому кажу, що люблю його таким, яким він є і він теж повинен проявляти терпимість до мене, якщо він, звичайно, мене любить. Я ж не повина всім  подобатися.

Але він зі мною не згоден, він звик, що дівчата в його компанії поводяться інакше, що саме не подобається мені, і їх показні веселощі, і багато іншого. Але така поведінка йому подобається, от тільки не можу зрозуміти, чому ж він не вибирав собі одну з них, а сподобалася йому я, а тепер намагається мене змінити. Коли я відмовляюся йти гуляти з його друзями, а пропоную побути разом, він йде до них сам, а потім розповідає, як там було класно і весело, і що даремно я не пішла з  ним.

Мені прикро, і таке його ставлення починає вже набридати, але розлучитися з ним я не можу, я його кохаю, але коли він бачить, що я незадоволена, то відразу ж говорить моїми словами: «Навіщо ти намагаєшся мене змінити, люби мене таким, який я є ». Я знаю, що він просто хоче мене цим вколоти за те, що я не вписуюся в його компанію.

Так я вже і сама бачу, що ми дуже з ним різні, з повністю протилежними поглядами на життя, і, напевно, майбутнього у наших відносин немає. Я вчуся на третьому курсі університету, а він в вічних пошуках роботи і вважає навчання марною тратою грошей і часу. За його словами виходить, що жити потрібно весело і не переживати про майбутнє, все само собою вирішиться. Ну, ось як з ним далі спілкуватися і змінити його?

Підскажіть чи потрібно продовжувати ці відносини? Я ще зовсім юна і багато чого не розумію в житті. Зміниться він чи ні?

Фотои pixabay.com

You cannot copy content of this page