fbpx

Не можуть навести лад: 4 знаки Зодіаку, що живуть у бардаку

Овен

Дуже часто у квартирі розводять немислимий бардак Овни. Підопічні Марса не звикли розмінюватись на те, що їм зовсім нецікаво.

Представники вогненної стихії краще вирушать на нові курси, навчатимуться танцювати чи співати, малювати, чим стануть прати та прасувати штори чи перебирати одяг у шафах.

Максимум, на що здатні Овни, – це швиденько зібрати весь мотлох в коробки і пакети і розсунути по кутках перед приходом гостей. Коли ситуація починає виходити з-під контролю, а потрібні речі перестають перебувати, представники знаку Зодіаку вважають за краще викликати клінінг.

Діва

Незважаючи на те, що Дів часто називають педантичними чистюлями, це явне перебільшення. Підопічні Землі люблять чистоту та порядок, але самостійно наводити чи підтримувати їх точно не готові! Самі вони можуть бути стильно одягнені, доглянуті, але вдома у Діви панують хаос, пил, безладдя.

Люди, якими опікується Меркурій, дуже складно розлучаються зі старими речами. Навіть якщо вони давно розбиті, зламані.

Тому в них у будинку всі полиці та шафи часто завалені зовсім непридатними для використання предметами. Але ситуація ускладнюється тим, що брудну підлогу, розкидані шкарпетки, рушники, майки та крихти на будь-яких поверхнях Дів не надто бентежать.

Терези

Часто живуть у бардаку та представники повітряної стихії. Не можна сказати, що Терези не вміють підтримувати чистоту. Тут інше!

Люди під заступництвом Венери ненавидять прибирання. Вони готові зробити будь-що, аби не займатися наведенням порядку. Терези часто накопичують у кошику для брудної білизни чи не всі речі, а прання запускають, тільки коли вже нема чого носити.

Але цьому знаку Зодіаку варто віддати належне. У власноруч створеному хаосі вони відмінно орієнтуються і легко знаходять у купі предметів те, що їм треба.

Близнюки

Близнюки – творчі та оригінальні особистості. Тому безлад та хаос для них не стають проблемою. Для представників повітряної стихії це радше гармонійне середовище або частина дизайну інтер’єру.

Близнюки не морочаться з плямами на меблях, обдертими шпалерами, брудними вікнами, купою речей у найнесподіваніших місцях. Для Близнюків набагато важливіше вирушити в подорож або в кав’ярню, щоб поговорити з друзями.

Підопічні Меркурія не переймаються наведенням порядку. До того ж у їхньому оточенні завжди є той, хто візьме рішення цього побутового завдання на себе. Адже Близнюки ніколи не зійдуть до того, щоб займатися такою нудною та рутинною роботою.

You cannot copy content of this page