Не починайте нових справ і не вирушайте в дорогу: гороскоп на 20 серпня

Овен

День забезпечить Овнам базову психологічну гармонію, але в окремі моменти псувати справу може їх імпульсивність, запальність або неуживчивість. Багато хто з Овнів будуть схильні за будь-яку ціну утримувати свою свободу і потурати своїм звичкам, в той час як ситуація вимагає від них нової, більш відповідальної і практичної поведінки. Зірки радять подумати про своє здоров’я і працездатність.

Телець

Сьогодні Тельцям краще жити моментом і не будувати великих планів. Не варто піддаватися випадковим спокусам: тому, що за інерцією представляється вам цінним, красивим або комфортним, незабаром знайдеться більш вдала заміна. Рекомендується відкласти довгострокові починання, дати собі час на обдумування покупки або угоди, почекати зі зміною іміджу, будинку, творчої концепції, ділової і любовної тактики.

Близнюки

Сьогодні Близнюки схильні бути членами команди, при цьому життя здатне скоротити колишню широту їх можливостей і направити потік їх ентузіазму в більш вузьке конкретне русло. Замість того, щоб інтенсивно співпрацювати з усім світом або брати участь у масових соціальних подіях, на практиці багато Близнюки будуть змушені звернути увагу на потреби сім’ї, здоров’я чи вузьке коло службових проблем.

Рак

Сьогодні Ракам має сенс зробити короткий цільової кидок в конкретному напрямку. Навіть самим енергійним Ракам може не вистачити дихання на довгу дистанцію, зате моторність і цілеспрямованість на короткій ділянці шляху здатна дати непоганий результат. Можливо, ви встигнете заробити гроші, заявити про себе потрібним людям, або добудете інший бонус, який винагородить вас за проявлений ентузіазм.

Лев

Сьогодні Левам варто користуватися хвилиною удачі, особливо в тих сферах, де все залежить від їх персональних талантів і особистого шарму. Важливо встигнути довести до кінця намічені плани, поки вас не забули і аура вашої харизми ще яскрава. Пора закріпити успіхи в любові, спорті, бізнесі. Нові справи починати не рекомендується: велика ймовірність помилитися в розрахунках, промахнутися з іміджем або оцінкою бюджету.

Діва

Сьогодні Діви нетерплячі і не проти ризикнути, але зірки підказують, що для ґрунтовних починань це не самий вдалий момент. Можна дати собі невелике пробне навантаження, щоб зрозуміти, в якому напрямку і стилі ще потрібно над собою попрацювати. Бажано відкласти до завтра ініціативи, пов’язані з любовними відносинами, бізнесом і фінансами, почекати з покупкою речей і вибором особистого образу.

Терези

Сьогодні Терезам варто відгукуватися на пропозиції знайомих людей, для закріплення співробітництва і взаємної симпатії. Попутно, корисно придивитися до дрібних змін в чужій поведінці, особливо, до практичних нюансів. Той, хто був гарний на словах і багато обіцяв, може виявитися не самою надійною людиною у справі, і чим раніше ви це зрозумієте, тим краще для вас. З новим альянсом краще почекати.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам не завадить виявити активність, спритність і старанність, але не варто чекати від себе багато чого і ставити собі занадто великі завдання. Досить впоратися з парою термінових рядових справ: дрібні успіхи стануть відмінним доробком на майбутнє. Має сенс задовольнятися невеликими переміщеннями і поза роботи, наприклад, у лікуванні хвороб, ремонті техніки або дресируванні тварин.

Стрілець

Стрільцям день дозволяє ще раз блиснути талантами. Зірки натякають, що незабаром доведеться перейти від піару до справи, від гри до праці, і радять готуватися до підтвердження своїх заявок у близькому майбутньому. Чим сильніше у вас вірять, тим важливіше виправдати довіру. Якщо ваші перемоги тримаються лише на натхненні, удачі і природному дарі, пора додати до фарту майстерність, професіоналізм, регулярні тренування.

Козеріг

Уваги Козерогів сьогодні можуть вимагати домашні справи, технічні нюанси, потенційно небезпечні процеси. День перешкоджає витримці і посидючості, схиляє до ризикованих поривів, перепадів настрою і самопочуття. Можлива дратівливість у зв’язку з побутовими дрібницями і поточними бізнесовими клопотами. Не виключені дрібні травми. Краще не приймати рішень, не починати справ, не вирушати в дорогу.

Читайте також: 4 речі, які ніколи не можна робити для чоловіка

Водолій

Сьогодні Водолії досягнуть успіху в інтелектуальних заняттях і контактах з людьми, але можуть зустрітися з випробуваннями в інших сферах. Можлива нервозність у зв’язку з дорожніми інцидентами, технічними неполадками, дрібними кризами, прикрими заборонами та обмеженнями. Коріння деяких неприємностей вам доведеться пошукати в минулому, наприклад, в недбалому поводженні з інструментами або запущеній хворобі.

Риби

Рибам сьогодні варто вирішувати дрібні завдання по мірі їх надходження, а на серйозний фронт робіт не замахуватися зовсім. Швидкі пориви цієї доби таять у собі небезпеку і можуть призвести до матеріального збитку. Якщо ви тісно пов’язані з іншими людьми або маєте потребу в контакті з ними, зірки радять відслідковувати нові тенденції у їх поведінці: зараз можуть активізуватися не тільки друзі, але й конкуренти.