Не пощастить у коханні: 4 знаки Зодіаку, у яких може не скластися особисте життя

Кожен хоч раз у житті відчував гіркоту любовного розставання. Але деякі зазнають амурного фіаско протягом усього життя.

Астрологи з’ясували, які знаки Зодіаку можуть мати труднощі у стосунках.

Телець

Наполегливий, впевнений у своїй правоті Телець перетворюється на безхребетну ганчірку, коли у його серці зароджуються почуття. Насамперед харизматична персона з лідерськими замашками стає м’якотілою та розсіяною.

Він готовий нескінченно прогинатися перед об’єктом зацікавленості та погоджується з кожним словом. Безхребетна поведінка знака негативно впливає на стосунки.

Не кожен готовий бачити поруч невпевнену особу з рабськими нахилами. У результаті Телець залишається віч-на-віч із розбитим серцем і не намагається заводити новий роман.

Овен

Твердолобий упертюх. Не розуміється на людях, не намагається їх зрозуміти. Покладається на перше враження.

Це призводить до неправильного вибору другої половинки. Неадекватно реагує на проблеми у стосунках і звинувачує в них будь-кого, тільки не себе. Часто вступає всупереч іншим і заводить інтрижку з тим, до кого відчуває огиду.

Після розриву довго не переймається, а з завзятістю починає переслідувати колишнього партнера та намагається відновити любовний зв’язок.

Скорпіон

Абсолютно негнучкий і нелояльний знак не бажає змінюватись заради стосунків. Напористість, лідерство хороші для кар’єри, але згубні для амурних справ.

Ніхто в здоровому глузді не буде довго терпіти його амбітну поведінку. У міру розвитку роману знак перетворюється на упертюха зі сталевим характером.

Якщо друга половинка не згодна йому підкоритися, це призводить до швидкого розриву та краху надій знаку на щасливе майбутнє у родинному колі.

Риби

Нерозбірливий у стосунках романтик. Приймає за справжнє кохання будь-який потяг, зацікавленість чи безневинне спілкування на свою адресу.

Не розібравшись, з головою впадає у захоплюючий роман і каже, що знайшов другу половинку. Будує плани на спільне майбутнє на все життя..

На жаль, замість казкового весілля знак часто одержує гіркий досвід. Любовні розчарування позбавляють сил, енергії та занурюють його у затяжну депресію.