Не робіть помилки: чому чоловіки йдуть від дружин

Неправильна самооцінка

Ти за всяку ціну намагаєшся привернути його увагу, щохвилини доводячи йому, як ти прекрасна. Безумовно, ти розумна, добра і красива. Але чи варто постійно акцентувати на цьому його увагу? Тим самим ти виховуєш у свого чоловіка комплекси.

Адже якою б чудовою ти не була, а домінувати повинен він. Якщо твій коханий розуміє, що ти можеш досягти більшого, він може піти. Тому не варто явно демонструвати йому свої успіхи. Твій чоловік обов’язково оцінить усі твої переваги без нав’язливої демонстрації.

Його минуле і ваше майбутнє

Зовсім не всі чоловіки готові розповісти тобі в усіх подробицях про те, що було в їхньому житті до тебе. І зовсім не варто перетворюватися на детектива й випитувати всі подробиці його стосунків із іншими жінками. А потім ревнувати, докоряти, влаштовувати скандали. Все це безглуздо й нікому не потрібно.

Не варто ворушити минуле. Зараз твій коханий з тобою – і це головне. Ніколи першою не починай розмови про ваше спільне майбутнє. Твій чоловік повинен першим почати цю розмову. Планувати своє майбутнє поступово починайте з планів на вікенд, потім на відпустку. І краще, якщо свої варіанти запропонує саме він.

Не пиляй!

Постійну критику не любить ніхто. Не варто вказувати своєму обранцю на його недоліки й намагатися “підтягти” його до свого ідеалу. Ніколи не дозволяй собі жодного поганого слова на адресу його друзів. Якщо він тебе познайомив із ними – це вже чудово. Це ознака довіри та визнання тебе.

Крім того, твій обранець явно хоче похвалитися перед тобою своїми друзями й чекає, що ти оціниш їх. Якщо він не питає твоєї думки, не починай розмови про конкретну людину. Твій хлопець не зрозуміє, чому жіноча інтуїція підказує тобі, що старого друга треба кинути в біді самого.

Відвертість не безмежна!

Звичайно, ви повинні довіряти один одному. Але це не означає, що потрібно розповісти коханому все-все! Йому зовсім не обов’язково знати, як і скільки разів ти божеволіла від чоловіків і скільки унікальних переваг у них було.Не потрібно твоєму коханому знати й безліч інших подробиць твого життя. Про численні спадкові й набуті болячки теж краще поки що промовчати. Найкраще буде, якщо багато про що він ніколи не дізнається.

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні…

Джерело.