fbpx

Не щастить у коханні. У кого із знаків Зодіаку не потрапляють стріли Амура

Терези

Щасливий щасливчик. Виграє у конкурсах, перемагає на змаганнях та виходить переможцем із будь-яких ситуацій. Чи не життя, а казка!

Для повноцінного щастя йому не вистачає успіху у серцевих справах. Знак мріє зустріти рідну душу, але щоразу доля підкидає йому жорстоких пройдисвітів.

Постійні невдачі у стосунках призводять до повного розчарування у коханні. Надія на диво гасне з кожним новим обманом.

Щоб більше не обпалюватися, знак починає відштовхувати від себе залицяльників і поступово звикає жити на самоті.

Близнюки

Вихований на казках про кохання та з кожним новим шанувальником уявляє себе на місці головного героя. Занадто ідеалізує коханого і витає у хмарах.

Всі його мрії та фантазії розбиваються на сіру буденність. У житті немає місця казці, а романтика тоне під гнітом побутових проблем. Розчарування боляче ранять Близнюка та вибивають ґрунт з-під ніг.

Знак звинувачує себе в любовних невдачах, намагається будувати нові відносини та приносить себе в жертву, але робить лише гіршим.

Лев

Не відчуває нестачі у шанувальниках. Вважає, що всі довкола мають згоряти від неземної любові до нього.

Байдужих людей критикує і не удостоює уваги. Намагається обдарувати прихильністю кожного і не може сконцентруватися на одному.

Мріє про щасливу сім’ю, але висуває дуже серйозні вимоги, під які не підходить жоден із кавалерів.

У стосунках не збирається працювати над собою і вимагає сліпого обожнювання, що неминуче призводить до розлуки.

Козеріг

Не любить нікого, окрім себе. Може грати роль закоханого Ромео, але рано чи пізно виявить справжню суть. Дуже егоїстичний у стосунках.

Вимагає підпорядкування, обожнювання та жертовності від партнера. Сам не поворухне і пальцем. Зациклюється на матеріальних речах та ігнорує почуття коханого. Поводиться як сухий сухар і бурчить з будь-якого приводу.

Пригнічує волю партнера та змушує жити за своїми правилами. Своїм ставленням провокує розрив і власноруч руйнує сімейне щастя.

You cannot copy content of this page