Не в захваті: якої роботи в домі не люблять знаки зодіаку

У виносі сміття та миття підлог приємного мало. А що якщо розподілити справи по дому між домочадцями? Часто так і роблять, не враховуючи важливої ​​деталі: не помилитися в цьому питанні допоможе астрологія.

Овен

Як виявилося, Овни більше за інших представників зодіакального кола не полюбляють прасувати. Більшість представників цього знаку назвали це заняття найнеолюбнішим.

Великий відсоток Раків і Стрільців виводить із себе вирішення проблемних питань із ЖЕК. Справжнім випробуванням на міцність для Дів та Скорпіонів стає повсякденне прибирання.

Кому не подобається щомісячно оплачувати комунальні платежі, то це Ракам. А Терези більше за інших не люблять мити посуд.

Леви нервують, якщо засмічується раковина на кухні або ламається змішувач у ванній, а також коли потрібно зібрати нові меблі. Раки та Скорпіони не в захваті від щоденного приготування.

І якщо грати з вихованцями любить більшість тих, хто заводить собі друзів зі світу тварин, то вигулювати їх деякі просто не люблять. Як виявилося, прогулянки з чотирилапими – борошно для Овнів та Риб.

Для Діви зіпсованим настроєм закінчується підготовка домашнього завдання разом із дітьми. Цим представникам земної стихії краще не доручати збір гербарію чи пояснення завдання з математики.

Водоліям не приносять жодної радості вилазки в магазин за продуктами, що забирають надто багато часу. А ще Водолії, як і Тельці, найбільше неполюбляють епопею з ремонтом — більшість представників цих знаків зодіаку виходять із себе ще на етапі планування закупівель.