fbpx

Не варто розраховувати на позапланові бонуси від долі: гороскоп на 11 липня

Овен

Овнам варто пам’ятати, що сьогодні недоречні прямолінійність, зовнішня метушня, надмірна наївність і простота. Ви ризикуєте створити собі проблеми, якщо не володієте чуттям, тактом, професійним і життєвим досвідом. У справах варто уникати грубого натиску, а в особистому (особливо інтuмному) спілкуванні — нетактовності. Розважаючи інших, краще уникати відвертої клоунади. Небажано братися за складні справи.

Телець

Тельці сьогодні можуть сподіватися на мирний фінал суперечки. Якщо ви не встигли переконати опонента або підкорити його своїм шармом, не біда: можливо, він просто забуде про вас. Також зробити спілкування більш конструктивним допоможе спільна мета, довга спільна історія, офіційний статус союзу чи втручання третьої особи. Однак зірки підказують, що конфлікт ще не вичерпаний і це всього лише перепочинок.

Близнюки

Близнюкам у цей день не варто розраховувати на позапланові бонуси від долі, на великі удачі і різкі зміни. Зірки радять повністю зануритися у виконувану справу: медитативний настрій допоможе зосередитися на кінцевій користі зусиль, не помічаючи супутнього негативу. На перше місце краще поставити здоров’я, борг, заробіток, ремонт дрібниць або турботу про тих, хто потребує вашої допомоги.

Рак

Сьогодні Раки інтуїтивно бачать вірний шлях. Зірки радять не шукати себе в нових напрямках, а зміцнювати те, що вже досягнуто. Саме час знову оцінити те, чим ви володієте, до чого прийшли або чим наділені від природи. Також цей день допомагає стабілізувати довгострокові відносини, утримати потік натхнення в любові й творчості. Може виявитися важливим виступ батьківської ролі.

Лев

Сьогодні енергія Левів може піти на домашні та інші корисні справи, а може на непотрібні переживання. Щоб уникнути другого сценарію, зірки рекомендують підтримувати хоча б мінімальний порядок в побуті і на робочому місці, не забувати про елементарні процедури по зміцненню здоров’я і не концентруватися на негативі, наприклад, конфлікти в сім’ї. Краще піти в тінь, ніж прагнути до перших ролей.

Діва

Сьогодні зірки радять Дівам не обмежуватися раціональним аналізом, частіше підключати до справи інтуїцію і уяву. Не варто недооцінювати силу спогадів: негативні або позитивні асоціації будуть поволі спрямовувати увагу і формувати лінію поведінки. День посилює владу сімейних, любовних та інших близьких прив’язаностей. Інтuмні почуття буде простіше розкрити в захищеній обстановці.

Терези

В цей день зірки не радять Терезам вдаватися до показних заходів та нових ініціатив, рекомендують уникати непотрібної публічності і зайвої суєти. Свої цілі, плани, фінансові джерела і витрати, приватне життя краще зберегти в таємниці. Важливо підтримувати емоційний резонанс з потрібними людьми: якщо ви зумієте вселити їм довіру, вони автоматично приймуть вас у своє коло. Може допомогти сімейна протекція.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонів веде природне чуття, яке буде вірніше за будь-який суперточний навігатор. У багатьох Скорпіонів спрацює інстинкт самозбереження, саме він підкаже, що ви поквапилися або збилися з безпечного курсу. Ще одним надійним маяком стане особистий досвід або вистражданий ідеал. Сприятливий момент для стабілізації особистих відносин, для набуття віри, терпіння і впевненості в собі.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям не завадить усамітнення. Саме воно допоможе вам прислухатися до внутрішніх відчуттів, поспілкуватися з природою або звернутися до духовної сторони буття. Одночасно, тиша і самотність можуть підсилити гру уяви, активізувати спогади, підживити забуті почуття і таємні інстинкти. Небажано починати важливі справи: велика ймовірність притягнути невдачу, потрапити в пастку.

Козеріг

Сьогодні Козероги можуть покластися на свій досвід, інтуїцію і віру. В рамках, підказаних ними, ви можете віддаватися грі уяви або поринати у спогади, не боячись зробити помилку або втратити душевну рівновагу. Добре, якщо поруч з вами вірний партнер, старий друг. Краще вести в цей день пасивний спосіб життя. Небезпечно піддаватися азарту, захоплюватися авантюрами, заводити нових друзів.

Читайте також: 11 липня — день Ангела у Сергія: Надійного янгола-охоронця вам на усіх шляхах-дорогах і тільки попутного вітру в житті!

Водолій

Сьогодні Водоліям краще в усьому притримуватися помірності. Якщо вас здолали небажані спогади, ви опинилися у владі глибоких почуттів або сильних спокус, переживаєте образу або конфлікт, зірки не радять вам активно боротися з емоціями: замість того, щоб допомогти собі, ви ризикуєте глибше загрузнути. Є сенс відволіктися на корисну роботу, що має метою вашу безпеку або благо близьких.

Риби

Цей день дозволяє Рибам присвятити себе духовному життю, любові, чистій творчості, приємним спогадам, а також своїм улюбленим витонченим задоволенням. Багато які Риби отримають можливість піти від суворої реальності у світ своїх давніх мрій. Сьогодні добре послухати музику, подивитися фільм, зануритися у відеогру, влаштувати інтuмне побачення в романтичній, таємничій або чуттєвій атмосфері.

You cannot copy content of this page