fbpx
Гороскоп

Не ведіться на чужі казки: точний гороскоп для всіх знаків зодіаку на березень 2022 року від відомого астролога

Овен

У вас виникне бажання обдурити систему. На жаль чи на щастя, ви не зможете здійснити задумане. Судячи з гороскопу, для вашого блага. Будьте готові до перевірок вищих інстанцій. Упорядкуйте документи, заручіться підтримкою та відданістю ваших близьких друзів, колег та рідних. Гороскоп показує, що можливі сумнівні моменти індивідуального характеру. Наприклад, перевірка на вірність партнера. А також на здатність будувати стосунки на довірі та без обману.

Телець

Перша декада ознаменується успіхом у важливих ділових переговорах. Ймовірно, у відрядженнях та поїздках. Не проґавте удачу. Судячи з гороскопу, зараз у вас може статися те, що раніше нікому не вдавалося. Друга декада березня 2022-го принесе певну напругу — вам доведеться доводити свою правоту та добувати місце під сонцем. У третю декаду на вас чекає успіх: заохочення та премії, гідні вашої праці. Якісь речі у вашому житті, як показує гороскоп, відбуватимуться, здавалося б, цілком магічним чином. Однак, знайте, що ви все це заслужили, навіть якщо заздрісники затверджуватимуть протилежне.

Близнюки

Намагайтеся бути максимально зібраними. На вас чекає дуже непростий час. Слідкуйте за тим, що і кому кажете, а також за тим, що підписуєте. Декілька разів перевіряйте документацію. Гороскоп показує, що високий ризик потрапити в непорозуміння через неуважність до дрібниць. Дуже ймовірно, що вам доведеться вибілювати всіма способами власну репутацію і важко відновлювати справедливість. Найгірша ідея зараз — брехати, вивертатися, маніпулювати та підставляти людей. Наслідки цих дій, судячи з гороскопу, не забаряться. Також є можливість підпасти під вплив особистостей, які на словах обіцятимуть вам золоті гори, забираючись глибше у вашу кишеню.

Рак

У першу половину березня 2022 року, як показує гороскоп, можливі особисті конфлікти на ґрунті ревнощів та підозри. Важливо вгамувати його в зачатку, так як друга частина місяця буде більш спекотною. Можуть виникнути ідеї про розрив і навіть розлучення. Імовірність розставання зараз дуже велика. Зважаючи на гороскоп, вам варто перечекати цей час. Якщо потрібно, на якийсь час залиште один одного в спокої. Щоб зрозуміти, що нарізно вам важче і гірше. Якщо ви самотні, можете зустріти людину. Однак відразу зрозумієте, що це не те, що ви очікували. Може статися швидка зустріч та швидке розставання. Але, можливо, це краще, ніж розчаруватись, коли буде пізно.

Лев

Вас затягне в поле інтриг та маніпуляцій. Ви підозрюватимете всіх і вся, думаючи, що зараз, якщо не ви, то вас. Розслабтеся. Гороскоп показує вам нічого не бракує. Не слухайте, хто і що про вас каже. Це може вас дуже засмутити і підірвати віру в себе. Якщо хтось прийде і розповідатиме вам чутки та плітки про вас, подумайте, що ця людина взагалі робить у вашому оточенні. Навіть якщо це дуже близький, судячи з гороскопу, саме час окреслити кордони і змусити його поважати вас.

Діва

Настає конфліктний період, але це на краще. Адже саме зараз у суперечці може народитись істина. А злість, як показує гороскоп, додасть вам сил діяти та довести свою професійну спроможність. Ви отримаєте шанс вирішити давню, застарілу проблему. І це буде прорив. Зважаючи на гороскоп, комусь не сподобаються ваші натиск і рішучість. Однак, це необхідна тактика, щоб вирішити ситуацію. Пам’ятайте: сама доля на вашому боці.

Терези

Гороскоп показує, на вас чекає черговий виток приємних передчувань, які в результаті виявляться фікцією. Це може бути дуже болючим. Постарайтеся не сприймати всерйоз те, що відбувається. Не вірте своїм очам, вухам та думкам. Не ведіться на чужі казки, хоч би якими красивими вони були. Довіряйте справам та вчинкам.

Скорпіон

У першій половині місяця показує гороскоп, на вас чекає деяка напруга. Спробуйте його усунути через ті творчі заняття, які вам приємні. Сходіть на майстер-класи, у кіно, на виставку чи музей. Відпочиньте, розважте себе. Якщо ви вільні саме в цей час, судячи з гороскопу, ви можете зустріти свою половинку.

Стрілець

Гороскоп показує, що це буде дуже непростий місяць. Ви відчуєте себе обмежено у сфері вашого життя. Через це зросте стан протесту. Ви захочете вирватись на волю. Найдивніше, судячи з гороскопу, що ви її добуватимете зовсім не там, де вам тисне, а там, де ви це собі можете дозволити. Трохи пізніше ваші уявлення про вільне життя впадуть і з’явиться неприваблива правда. Подумайте: може просто перечекати момент обмежень і прожити його гідно?

Козеріг

Час вирішувати фінансові питання та проблеми. Але саме зараз за правильного підходу ви можете віддати борги, якщо вони у вас є. Або добре заробити. Гороскоп показує, що можна добре вкластися або навіть десь отримати несподіваний виграш, приз чи бонус. Але будьте обережні з шахрайськими схемами. Не ведіть на халяву, якщо за це треба щось платити або віддавати вперед. На роботі або в бізнесі, судячи з гороскопу, можна подумати про впровадження нового перспективного, з фінансової точки зору, проекту.

Водолій

Любовні скандали, інтриги та розслідування – ось теми вашого березня. Це буде не дуже приємно, але, судячи з гороскопу, весело. Якщо, звичайно, ви самі дозволите цим подіям увірватися у ваше життя. У вас, безперечно, є вибір. Щонайменше на те, як реагувати на ті чи інші провокації. Однак ви самі можете стати провокатором деяких подій, якщо занудьгували. Життя, показує гороскоп, підштовхуватиме вас обманювати і використовувати інших людей у своїх корисливих інтересах. Або, навпаки, інші чинитимуть так із вами.

Риби

Гороскоп показує, що саме час подумати про своє самопочуття. Вас обтяжує якась таємниця, можливо, навіть чужа, свідком якої ви мимоволі стали. Звільніть свою голову  природним чином. А якщо не можете собі цього дозволити з різних причин, просто співайте. Судячи з гороскопу, зараз важливим є вихід енергії.

You cannot copy content of this page