Не вміють співчувати: три знаки Зодіаку з кам’яним серцем

Деякі знаки Зодіаку готові продемонструвати вам свої кігтики, а інші і зовсім безсердечні і холодні. Ніби шматочок крижинки з казки про Кая і Герду потрапив прямо в серце.

Скорпіон

Цей знак Зодіаку не дає спуску ні ворогам, ні друзям. Він карає своєю байдужістю і гнівом тих, хто йому не по нутру. В його серці є місце лише для жменьки обраних. Інших він просто ігнорує або окидає таким холодним поглядом, що мурашки біжать по шкірі. Навряд чи ви захочете мати справу зі Скорпіоном, побачивши його дратівливим і злим. Джерело

Телець

Вперті парнокопитні Тельці чимось нагадують Скорпіонів у своїй непохитності, але їх лють ще більш сильна, тому що вони її не приховують. Також Тельцям властиві ревнощі, неконтрольовані спалахи гніву і холод до тих, з ким він одного разу був у сварці. Не чекайте пощади і прощення, навіть якщо на словах Тельці вас пробачили.

Водолій

Здавалося б, Водолій — один з найбільш дружніх знаків Зодіаку. Але багатьом відома також його схильність періодично відсторонюватися і бути холодним по відношенню навіть до самих коханих і близьких людей. Водолій стає сухим, байдужим і беземоційним. Цей знак також дуже легко відходіть, тому через якийсь час Водолії знову занурюються в життєву круговерть, веселі й легкі, як і раніше.

Читайте також: Відома астролог розповіла, чим буде особливий тиждень з 10 по 16 лютого для кожного зі Знаків Зодіаку

Ваш знак Зодіаку — це не вирок для вас. Якщо ви належите до одного з тих, що перелічені вище, не впадайте у відчай. Якщо вас вважають холодним і не дружнім — проявіть ініціативу першими. Люди люблять тих хто ними цікавиться.