Не забуваймо про нього, Україно: цитати з життя Кузьми Скрябіна

17 серпня, лідеру українського гурту “Скрябін” Андрію Кузьменко виповнилося б 49 років.

У день народження співака і народного улюбленця “Обозреватель” згадав вражаючі факти, кращі цитати і найтепліші пісні Кузьми.

Більше двох років минуло з моменту трaгічнoї зaгuбелі Андрія. Однак багато українців зізнаються, що досі не можуть звикнути до того, що музикант більше не підбадьорює їх своїми піснями і поезією, не пише нових книг і не “троллит” українських чиновників іронічними роликами в мережі.

Кузьма був народним героєм і цей образ, як відомо, він створив не тільки актуальними з року в рік словами, а й ділом.

  • “Чим більше хочеш взяти від життя – тим менше воно хоче тобі це дати”

Те, що співак завжди був всім серцем з Україною і останні місяці життя активно допомагав українським військовим, не було секретом і до трaгeдії. Однак лише через якийсь час стали відомі масштаби його неафішованої волонтерської діяльності.

  • “З мене вояка ніякий. З моїми грuжами, вирізаними мізками я там буду рівно півгодини і на тому закінчиться моя бравада військова. А в тилу я досить потужний чувак”, – зізнавався він в інтерв’ю Каті Осадчій.
  • “Можна опустити руки, сказати: немає грошей, немає бажання… А можна засукати рукава і вже зараз починати будувати своє майбутнє!

  • “Кожен поважаючий себе українець повинен хоч раз в житті посадити дерево, виростити сина і з’їздити в Єгипет”

Після смepті чоловіка Світлана Бабійчук заснувала благодійний фонд і стала допомагати дитячим будинкам, лікарням, а також українським військовим, як це робив Кузьма.

Незадовго після звісток про загuбeль співака в мережі почали говорити про зaмах. Версія, що автомобільна аваpія була невипадковою подібно сніговій кулі набирала вагу.

Читайте також: Надзвичайно! Тіна Кароль не змогла стримати сліз під час виступу священика (відео)

“Якщо у вас немає гармонії – то беріть гармонь і гармонуйте!”

Пізніше ці припущення прокоментував відомий український гонщик і автолюбитель Олексій Мочанов. Він запевнив українців, що випадок з Кузьмою – смеpтeльне ДTП.

Слова пісень Андрія Кузьменка неймовірно прості, разом з цим і вражаюче актуальні. Після смepті Кузьми десятки українських колективів записали свої кавер-версії його хітів, які пізніше представили на концерті пам’яті музиканта.

Читайте також: Восьмирічна українка підкорила Італію, виконавши лемківську пісню “Верше” (відео)