fbpx

– Не заважайте нам жити, у нас з Олегом все чудово – нахабно заявила коханка законній дружині. – Я абсолютно впевнена, що ви все вигадуєте про Олега, особливо смішно слухати про дітей, яких у нього немає, я все про нього знаю! – сказала вона і повісила трубку

Маша з сестрою з дитинства були близькі, вони одна для одної не тільки рідні, вони ще й кращі подружки. Все життя ділилися таємницями і секретами одна з одною, вирішували і знаходили разом вихід з непростих ситуацій.

Але цього разу Маша не поспішала ділитися своїми підозрами в зраді чоловіка поки не переконатися у всьому на 100%. І це стало справжнім ударом для кожної з сестер.

У Маші з Олегом була щаслива сім’я, одна з таких яким можна було позаздрити.

Спільні інтереси і цілі в житті зміцнювали їх шлюб, вони не лаялися по дрібницях, з легкістю знаходили компроміс в будь-якій ситуації.

Ця пара була веселою і компанійський, дуже часто влаштовували зустрічі з друзями.

Після народження першого сина для Олега нічого не змінилося. А ось Маша вже багато чого не могла собі дозволити, проте вона не перешкоджала чоловікові коли він хотів відпочити в компанії з друзями.

У їхніх стосунках все було красиво, уваги від чоловіка Маші вистачало сповна. Він міг серед дня з’явитися в офісі, де працювала Маша, з букетом квітів або з яким-небудь подарочком. Так він висловлював свою любов до дівчини, а всі колеги з заздрістю спостерігали за ними.

Незабаром в їхній родині з’явився другий синок – він був улюбленим і бажаним. Олег був відповідальним батьком, до нього не було нарікань. Але від зустрічей з друзями він досі не відмовлявся.

А тут ще по сусідству оселилася молода пара, сім’ї познайомили і незабаром добре подружися.

Поки дружини сиділи вдома їхні чоловіки час даремно не втрачали – вони проводили час в нічних клубах і дискотеках. Так вони розвантажувалися після робочого тижня.

Маша запідозрила недобре, коли Олег майже перестав з’являтися вдома, охолов до рідних синів. Став роздратованим і нервовим – в їхній родині вперше почалися скандали на рівному місці.

Далі почався справжнісінький кошмар в життя Маші. Олег перестав з’являтися не тільки в будинку, але і на роботі. Його директор особисто розшукував і зв’язувався з Машею (вони були знайомі).

Втративши довіру і авторитет на фірмі, Олегу загрожувало звільнення – він уже не міг справлятися зі своїми посадовими обов’язками.

Тут-то Маша і поділилася зі своєю старшою сестрою сімейними проблемами:

– Я дізналася, що Олег знайшов собі зовсім молоденьку дівчину, їй нещодавно виповнилося 19 років – в лоб заявила Маша сестрі.

– Вони вже живуть разом в орендованій квартирі. Олег витратив на неї всі наші заощадження і навіть заборгував велику суму своїм друзям – крізь сльози продовжувала розмову дівчина.

Після з’ясувалося, що Олег навіть не сказав своїй новій пасії про своїх дітей. І вона відмовлялася вірити в їх існування:

– Не заважайте нам жити, у нас з Олегом все чудово – нахабно заявила коханка законній дружині. – Я абсолютно впевнена, що ви все вигадуєте про Олега, особливо смішно слухати про дітей, яких у нього немає, я все про нього знаю! – сказала вона і повісила трубку.

Утримувати і добре годувати своїх дітей у Маші вже не було можливості, вона ще перебувала в декретній відпустці і жити втрьох на допомогу було неможливо, особливо коли звикаєш жити на широку ногу.

Маша з дітьми виїхала в своє рідне місто ближче до мами і сестри в надії, що Олег одумається.

Але на жаль, цього не відбулося, у нього немов пелена перед очима і заради випадкової дівчини він назавжди відмовився від дружини і власних дітей.

You cannot copy content of this page