Небезпечний день 19 квітня: як уникнути проблем і що потрібно зробити в цей день

19 квітня настане повний Місяць, а Місяць розташується в Знаку Зодіаку Терези. Це означає, що енергетичний сплеск Місяця припаде на день, коли багато коливаються, відчувають невпевненість в обраному шляху, в своїх цілях, в чесності оточуючих і близьких.

Ситуацію погіршує аспект Місяця з Сонцем – опозиція. Він означає, що з точки зору астрології в цей день нічне і денне світила протистоять один одному. Астрологи вважають, що багато речей в цей повний Місяць можуть стати складними на рівному місці. Але знаючи про це і про інші особливості повного Місяця в квітні, ми зможемо зробити навіть цей непростий день продуктивним і вдалим. Астрологи розповіли про небезпеки повної Місяця в квітні. Джерело.

Про що попереджають астрологи: ризики повного місяця 19 квітня

Любов, кохання. У цей день посилюються всякого роду емоційні «гойдалки», люди часто самі не дуже розуміють, чого вони хочуть. Зростає ймовірність конфліктів і навіть розлучень. При цьому привід часто не вартий того, і в більш вдалий день закохані б його навіть не помітили. Ті, хто знаходяться в пошуку кохання, можуть відчути страх самотності – найбільш невідповідний порадник одинокому серцю.

Здоров’я. Може зрости тяга до нездорового способу життя. Наприклад, дуже захочеться шкідливої їжі, навіть якщо зазвичай гамбургер або майонез не викликає не те що бажання його з’їсти, але і взагалі не дуже цікавить. Після робочого дня можна раптом відчути бажання скасувати всі зустрічі і розташуватися біля телевізора з чіпсами або, навпаки, гуляти в цей п’ятничний вечір і пускатися у всі тяжкі.

Такі крайності негативно позначаться не тільки на здоров’ї. Куди гірше те, що вони позначаться в подальшому на самовідчутті: ми усвідомлюємо, що піддалися слабкостям, шкодуємо, що не проявили достатню силу волі, що з’їли зайвого або відмовилися від тренування на користь баночки з колою. Занижена самооцінка куди гірше невеликої кількості зайвих калорій.

Фінанси та кар’єра. У цих сферах життя вірогідні приховані зіткнення, протиборство, конкуренція і навіть відкриті конфлікти. Опозиція Місяця і Сонця призводить і до внутрішньої боротьби, до складнощів навіть у найпростішому виборі. Багато хто відчуває стpах перед майбутнім, перспективи здаються стpaшними, заробітки – низькими, а гарантії – неміцними. 19 квітня астрологи застерігають від помилок і радять братися тільки за ті справи, які вам під силу.

Поради екстpaсенсів: як уникнути неприємностей 19 квітня

Екстpaсенс-астролог Юнона Aріїв вважає, що боротися з небeзпeками повного Місяця можна, і навіть потрібно. Ніщо так не шкодить людині, як смуток (не дарма він вважається гріхом, оскільки так ми показуємо, що не віримо ні в себе, ні в могутність вищих сил). Критичних і нездоланних труднощів 19 квітня чекати не слід.

Взяти себе в руки допоможе, як не дивно, сфера мистецтва. До неї ми особливо чутливі під впливом Місяця в Терезах. З самого ранку астролог рекомендує послухати бадьору і не дуже повільну музику, зарядитися енергією і позитивом. Увечері розслабитися допоможуть улюблені книги і фільми. Тим, хто займається живописом, шиттям або іншими креативними хобі, в п’ятницю варто згадати про свої захоплення.

Астролог і психолог Офелія Айн відзначає ще один важливий аспект п’ятниці 19 квітня – це вірне оточення. В такий день енергетичні поля людей активно впливають один на одного, тому песимістичний настрій оточуючих може вплинути і на наш настрій, зробити нас менш впевненими в успіху. Під впливом енергетичних вaмпiрів в такі дні люди відмовляються від своїх бажань, витрачають сили на негатив, переживання, негативні емоції.

А ось позитивні люди поруч допомагають триматися на плаву навіть у складному становищі. Причому не варто обговорювати проблеми, концентруватися на своїх скаргах і в фарбах переказувати близьким кожну неприємну дрібницю, вимагаючи підтримки. Офелія Айн радить просто приємно провести час з тими, хто вам дорогий, а якщо такої можливості немає – зателефонувати їм, поспілкуватися на відстані, в соціальних мережах. Від важких і складних людей потрібно дистанціюватися, тоді і інші сфери життя не постраждають.

Читайте також: 19 квітня – особливий повний Місяць: що можна і не можна робити в цей день, щоб змінити життя, здійснити мрії, втілити усі плани

Астролог і таролог Любава Рів радить 19 квітня не ризикувати даремно, особливо грошима, і присвятити час необтяжливим поточним справам. Бажано приділити час здоров’ю, так як без цієї бази складно надбудувати щось на більш високі шари. Важливо берегти себе, в стресових ситуаціях пам’ятати, що не варто брати на себе більше, ніж ви можете собі дозволити.

Обов’язковий відпочинок і свіже повітря. Провітрювання з ранку і ввечері допоможе налагодити атмосферу в домі і поліпшить сон. Гарна компанія в цю п’ятницю теж піде на користь.