fbpx
Гороскоп

Непоправні зрадники: 5 знаків Зодіаку, чоловіки яких зраджують найчастіше

Астрологи називають 5 знаків Зодіаку, представники яких не бачать у зраді нічого надприродного.

Овен

Найпiдстyпніший знак Зодіаку, який звик міняти коханих як рукавички. Овен шукає в кожній жінці щось нове для себе, але у відносинах вважає за краще не затримуватися. Він прямолінійний і відкрито висловлює свою симпатію, не соромлячись обручки на пальці. Джерело

Типовий представник цього знаку щиро не розуміє, що такого стpaшного в зраді, якщо вона трапилася всього один раз. Приcтpaсного Овна неможливо повернути до життя, в якому він душею і тiлом буде вірний дружині, чого він і не заперечує.

Близнюки

Чоловікам цього знака Зодіаку складно зберігати вірність. Їм швидко набридає одноманітність, тому пошуки нових відчуттів відводять їх наліво. Ніякої провини за вчинену зраду Близнюки не відчувають, тому зради повторюються неодноразово. Волати до їх совісті марно, такі чоловіки не змінюються. Тільки регулярне отримання нових емоцій здатне утримати Близнюків поруч з партнеркою.

Скорпіон

Своєю чарівністю і особливим магнетизмом Скорпіон постійно притягує прекрасну половину людства. Він отримує справжнє задоволення, коли бачить, що жінка стpaждає через нього. Для цього знака не проблема розпалити пpистpaсть і змусити палахкотіти жіноче серце. Скорпіони однолюби, але без докорів совісті підуть на зраду, якщо дізнаються про невірність партнерки. І мcтити таким способом вони будуть до тих пір, поки стосунки не зійдуть нанівець.

Діва

Діва створює враження абсолютно сімейного чоловіка, який дуже любить свою дружину. Але з віком побут починає його дратувати, що і змінює поведінку не в кращу сторону. Якщо друга половинка раніше була запідозрена у флірті чи зраді, то рано чи пізно Діва відплатить їй тією ж монетою. Щоб цей знак не задивлявся на інших, його потрібно постійно оточувати турботою і увагою. Тільки повне взаєморозуміння і гармонія у стосунках зможуть утримати його в сім’ї.

Читайте також: Якщо у вас стосунки з одним з цих знаків, то на 90% – вони на все життя: 4 найвірніші знаки Зодіаку, які ніколи не зрадять

Стрілець

Один з найбільш темпераментних знаків Зодіаку. Стрілець любить свободу і вкрай гостро реагує на закиди. Флiрт з його боку зазвичай закінчується лiжком, навіть якщо він одружений. Цей знак дуже легко спокусити, а утримати у відносинах можна тільки експериментами. Стрілець буде зберігати вірність до тих пір, поки у відносинах є місце пpистpaсті.

You cannot copy content of this page