Нереально позитивний день: гороскоп на 1 грудня. У Левів мільйонні пропозиції грошового типу, Козерогів кинуть на гроші, остерігайтеся недобросовісних людей, у Овнів здійснення грандіозних планів

Овен

Ймовірні успіхи у роботі. Ваші професійні якості не залишаються непоміченими, у деяких Овнів буде шанс піднятися кар’єрними сходами, скориставшись підтримкою впливових людей. В середині дня можуть виникнути незначні труднощі, але завдяки своєчасному втручанню ваших давніх союзників вони швидко подолаються. Здійснення грандіозних планів

Телець

Непростий, але плідний день. Не розраховуйте на легкі перемоги, досягти поставленої мети вдасться лише ціною великих зусиль, особливо якщо справа стосується роботи та кар’єри. Ваші рішення та вчинки допоможуть завоювати повагу оточуючих, ваш авторитет стане міцнішим.

Близнюки

Переважає вплив позитивних тенденцій, день складається вдало. Можливі нові відкриття, здобуття цінної інформації, не виключені й доленосні зустрічі. Чим частіше ви буваєте на людях, чим активнішу участь берете у суспільному житті, тим краще. Добре проходять ділові переговори, вдається переконати навіть давніх опонентів.

Рак

Зберігати спокій непросто, але вам це все ж таки вдається – і саме тому ви не губитеся в складних ситуаціях і приймаєте правильні рішення. Добре займатися справами, які вимагають творчого підходу та нестандартного погляду на речі, а також навчатися нового, корисна інформація засвоюється швидко.

Лев

Сприятливий день. Нових проблем не виникає, а зі старими ви потихеньку справляєтеся – важливо не втрачати терпіння та виявляти наполегливість. Стане в нагоді вміння мислити стратегічно, передбачати розвиток ситуації. Багато Левів саме сьогодні зрозуміють, як знешкодити давніх недругів і прибрати зі шляху перешкоди. Мільйонні пропозиції грошового типу

Діва

Можливо, отримання цікавих новин, важливої ​​інформації, яка вплине на ваші плани, змусить скоригувати їх. Досягнення деяких цілей доведеться відкласти, але ви навряд чи засмутитеся, адже з’являються свіжі ідеї. Плідно відбуваються ділові переговори, у тому числі з новими партнерами.

Терези

У першій половині дня можливі дрібні неприємності, але приймати їх близько до серця не варто. Час, що залишився, проходить під впливом позитивних тенденцій і тому виявляється цілком сприятливим – наприклад, придатним для складної роботи або спілкування з людьми, з якими раніше ніяк не вдавалося порозумітися.

Скорпіон

Ви чудово справляєтеся з вирішенням будь-яких професійних завдань, навіть найскладніших. Довго чекати нагороди за труди не доводиться, можливі значні грошові надходження, зокрема несподівані. Добре обговорювати будь-які питання, що стосуються фінансів та майна.

Стрілець

За цей день можна встигнути багато чого. Життєвої енергії у вас достатньо, і втоми ви не відчуєте, навіть якщо весь день доведеться працювати в поті чола. Єдине, що може серйозно втомити – це спілкування з людьми, які не одразу розуміють, що ви кажете, і ставлять численні запитання.

Козеріг

Запасіться терпінням, сьогодні ви напевно досягнете чогось хорошого, але станеться це не відразу, і квапити події марно. Можливі неприємні зустрічі, напружені професійні дискусії. Вам вдається тримати себе в руках, не допускати конфлікту, і ніхто навіть не здогадується, яких зусиль це варте. День сприятливий у фінансовому відношенні, можна укладати угоди та робити покупки. Кинуть на гроші, остерігайтеся недобросовісних людей

Водолій

Доведеться попрацювати, на легке досягнення цілей не варто розраховувати, особливо якщо вони пов’язані з роботою та кар’єрою. Можливі розбіжності з колегами та керівництвом, деякі Водолії втрачають довіру людей, з якими довго та плідно співпрацювали. Щоб відновити репутацію, доведеться докласти чимало зусиль.

Риби

Сприятливий день. Якщо неприємності і виникнуть, то тільки в першій половині, і в тих сферах, які для вас не надто важливі. Саме тому ви поставитеся до того, що відбувається філософськи, збережіть спокій і розсудливість, які допоможуть прийняти вірне рішення. Добре проходять ділові переговори, у тому числі щодо інвестицій, придбання нерухомості тощо.