fbpx

Несподівані гроші весною отримають 4 знаки зодіаку

Астролог зробила прогноз на весну та назвала 4 знаки зодіаку, які отримають несподіваний прибуток. Хто ці щасливчики, на яких зваляться гроші.

На думку астролога, першого місяця весни грошове везіння обрушиться на Тельців. Сміливо починайте нові справи, вони принесуть дохід. Найкраще прибуток приноситимуть справи, пов’язані з торгівлею, посередництвом та інтелектуальною діяльністю. З 7 березня Місяць зменшується і цей час підходить для витрат на задоволення, приємні дрібниці та нематеріальні речі (навчання, курси). До речі, зароблені гроші вам прийдуть 3-7 травня.

А от Близнюкам везтиме всю весну. Цілу весну Венера буде у вашому знаку. Тому просто довіряйте своїй інтуїції та смаку. Чим краще ви виглядатимете, тим вище отримаєте дохід. Зароблене витрачайте на себе, свою зовнішність та свій комфорт. З 17 березня Венера перейде до Раку. Тепер розпочнуться сприятливі умови для матеріального зростання. При цьому заробляти буде легко. Робити це краще з кимось у парі. Астролог рекомендує до квітня не розпочинати нових справ. У цей час ви отримуватимете дохід від раніше зароблених вами справ.

З березня Венера увійде на знак Раку. І тут починається час Раків. Вони буквально стануть експертами у фінансових питаннях. Інтуїція загостриться з прибутку. Астролог зазначає, що для заробітку Ракам потрібно добре виглядати – з вами захочуть мати справу лише тому, що ви змогли привернути до себе співрозмовника. Запам’ятайте, 17 березня буде Молодий місяць у символічному Будинку грошей Раків. Із цієї дати з’являться нові можливості заробітку. Побудуйте плани, а з 25 квітня починайте їх реалізовувати.

Левів про грошовий прибуток можна говорити лише до кінця весни. З 21 травня Сонце увійде до їхнього символічного Будинку, пов’язаного з матеріальними засобами та майном. Сонце з’ясує всі їхні перспективи, всі сильні сторони, за рахунок яких можна збільшити дохід. Слабкі місця воно покаже також. З 29 травня Леви відчують наче якийсь стимул для дій. Вони почнуть швидко розвиватися, вирішувати всі проблеми. До речі, найкращий день для вирішення фінансових питань 30 травня. Це день прибутку, вдалих покупок, ефективного та швидкого вирішення ділових завдань.

You cannot copy content of this page