fbpx

Несподівані зміни, круті повороти: Точний гороскоп на 15 грудня. Водоліям день принесе життєву різку зміну неочікувану, Дівам-щасливу подорож та дорогу

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сьогодні зірки рекомендують Вам зайнятися з Вашою коханою людиною якоюсь спільною справою, не пов’язаною з отриманням прибутку чи іншими матеріальними вигодами. Головним для Вас буде не результат, а процес спільного діяння, що згуртовує та зближує.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Сьогодні Ваша кохана людина відволікатиме Вас від Ваших надзвичайно важливих справ, що цілком може довести Вас до білого жару і, відповідно, Вашу половинку до сліз чи нервового зриву. Намагайтеся тримати себе в руках і контролювати Ваші емоції.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

У цей день Ваша кохана людина Вам знадобиться не тільки як близька і рідна, а й як робоча сила. Він блискуче виконає доручену йому роботу і навіть вимагатиме продовження банкету, але лише в тому випадку, якщо нагородою переможцю буде Ваша ніжна та щира посмішка.

РАК (23.06 – 23.07)

Сьогодні зірки рекомендують Вам якнайшвидше розквитатися з усіма Вашими невідкладними справами і присвятити день або вечір Вашій коханій людині цілком і повністю, не відволікаючись на ділові дзвінки, уроки, папери та спілкування з колегами та партнерами. Відчуйте себе вільним!

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Цього дня все таємне стане явним. Всі скелети випадуть з шаф і все те, що Ви ретельно приховували від Вашої коханої людини, як те, що вона ретельно приховувала від Вас, випливе назовні і стане надбанням якщо не широкому загалу, то обох учасників вашого тандему — точно.

ДІВА (24.08 – 23.09)

У цей день Ваше щастя, у тому числі і у Вашому особистому житті, буде залежати повністю від Вас. Якщо Ви самі за нього не боротиметеся, ніхто за Вас цією невдячною справою не займеться. Доведеться як завжди взяти всю відповідальність на плечі. Непросто, але потрібно. Дівам-щасливу подорож та дорогу

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Сьогодні Вашій коханій людині не захочеться розуміти Вас з півслова, навіть якщо така можливість йому раптом і представиться. Що ж, значить, Вам доведеться все пояснювати йому багато разів, максимально доступно і тими словами, які він не зможе трактувати двояко.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Сьогодні Вашій коханій людині не доведеться довго пояснювати Вам, що вона хоче Вам сказати, бо Ви розумітимете її з півслова, з напівпогляду і з напівжесту. Однак не варто бути надто самовпевненим: Ви цілком можете помилитися, що призведе до прикрих наслідків.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Сьогодні Вашій коханій людині буде дуже важливо усвідомлювати, що і для Вас спілкування з нею щось означає, що її почуття до Вас і турбота про Вас не марні і не спрямовані на порожнечу. Зробіть усе можливе, щоб Ваша половинка відчула себе потрібною Вам.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Сьогодні Ви зрозумієте, що Ваша кохана людина перестала повністю від Вас залежати і є цілком самостійною одиницею суспільства. Не можна сказати, що вас це дуже засмутить або дуже порадує, проте факт залишиться фактом. І з ним доведеться змиритись.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Сьогодні Ви зрозумієте, що Ваша кохана людина перестала повністю і повністю від Вас залежати і є цілком самостійною одиницею суспільства. Не можна сказати, що вас це дуже засмутить або дуже порадує, проте факт залишиться фактом. І з ним доведеться змиритись. Водоліям день принесе життєву різку зміну неочікувану

РИБИ (20.02 – 20.03)

Сьогодні Вашій коханій людині дуже знадобиться допомога та підтримка. Якщо він не отримає їх від Вас, він відправиться на їх пошуки в компанію друзів або малознайомих людей, де цілком може знайти відповідного втіха, здатного згодом зайняти Ваше місце в його серці.

You cannot copy content of this page