fbpx

Несподівано розбагатіють: кому під кінець 2021 судилося зірвати куш

Овен

Напередодні нового року поповнять кишені Овни. Це стане можливим завдяки їхньому бажанню не лише працювати, а й заробляти. Багато хто з них залишатиметься після роботи, виходитиме у вихідні, робитиме все, для того щоб заробити перед майбутнім святом.

Хтось знайде для себе непоганий тимчасовий підробіток, але, як кажуть, немає нічого постійного, ніж тимчасове.

Єдина проблема, яка може виникнути – повноцінний відпочинок. Варто пам’ятати про режим роботи та повноцінного відпочинку. Робота цілодобово дуже швидко призведе організм до морального та фізичного виснаження.

Близнюки

Новий та цікавий проект під кінець року запропонують Близнюкам. До того ж він принесе додаткові гроші до бюджету представників цього знаку.

Завдяки отриманим коштам Близнюки зможуть непогано зустріти майбутнє свято та купити непогані подарунки. Насамперед слід побалувати себе, а далі близьких та рідних людей.

Варто сказати, що проект – не єдина можливість заробити. Непоганий дохід можуть принести консультаційні послуги, можна розраховувати на річну премію або іншу виплату від роботодавця.

Лев

Купатимуться в грошах під кінець року Леви. Деяким із них вдасться продати щось дороге і не зовсім потрібне, звідси прийде основний дохід. Також можна розраховувати отримання спадщини, великий виграш чи інший несподіваний дохід.

Приємно здивує робота. Тут Левам можна розраховувати підвищення заробітної плати, підсумкову премію чи іншу виплату. Вийде заробити і у вільний час. Це можливо як активний дохід – підробіток, і пасивний – дивіденди від цінних паперів чи банківських вкладів.

Терези

На хороший дохід у грудні та січні можуть розраховувати Терези. Їх зірки приготували безліч варіантів отримання доходу. Найголовнішим виявиться робота.

Тут все ясно і просто, зарплата плюс премія дадуть серйозне поповнення бюджету. Несподіваним плюсом можуть виявитися робочі вихідні та понаднормова робота.

У вільний час Терези теж мають чудову можливість для заробітку, особливо якщо відкриють з кимось власну справу, яка не забирає багато часу, а от дохід принесе пристойний.

Козеріг

Упруться і зароблять грошей під кінець року Козероги. Багатьом із них можна розраховувати на повернення боргів, підвищення заробітної плати, а також суттєві фінансові подарунки від когось із родичів.

Також непогано Козероги попрацюють самі, знайти джерело додаткового доходу для них не складе особливих труднощів, особливо якщо працюють вони у сфері послуг.

You cannot copy content of this page