Нестерпні колишні: представники цих чотирьох знаків Зодіаку не вміють розлучатися по-доброму

Астрологи стверджують, що кожна людина по-особливому завершує стосунки. Особливо це залежить від того, під яким сузір’ям народився партнер. Є чотири представників зодіакальних сузір’їв, які заслужено здобули місця в антирейтингу та звання нестерпних колишніх.

Раки – “королі і королеви драми” нерідко перебільшують емоції, які вони відчувають під час розставання. Хоч би як вони намагалися, від них нелегко домогтися адекватної реакції: замість спокою та стриманих фраз — крики, образи та гіркі сльози.

Недарма Леви вважаються одними з найгірших колишніх партнерів. Вони не вміють розлучатися по-доброму і не готові брати відповідальність за принесений у стосунках біль. Будьте готові – вони не проґавлять можливість дати зрозуміти, що ви втратили. Часто поводяться демонстративно і виявляють пасивну агресію.

Скорпіони навіть, здавалося б, у найнешкідливіших ситуаціях здатні перевернути все з ніг на голову. Вони дуже емоційно переживають усі стадії горя: не дивуйтеся, якщо після розриву вони почнуть самі шукати з вами зустрічі та водночас говорити слідом образливі, злі фрази.

Практичні та прагматичні Козероги не ставлять стосунки на вершині життєвих пріоритетів. Найбільше їм буде прикро за витрачений ресурс – насамперед час та гроші. Однак, на відміну від перерахованих представників, зрештою вони завжди усвідомлюють свої помилки – не звинувачуйте їх, будьте розумнішими і просто дайте їм час.

Водолії не схожі на талановитих детективів – після розставання вони методично не стежитимуть за екс-партнером, а, навпаки, зникнуть без сліду, ніби не було проведених разом щасливих днів. Справа в тому, що люди, народжені під цим сузір’ям, високо цінують свою і чужу свободу і просто спокійно відпускають, воліючи не створювати незручних ситуацій із колишньою другою половинкою.