Невиправні Знаки Зодіаку: хто не заслуговує на другий шанс

Не всі любовні історії закінчуються щасливим весіллям. Багато людей здатні прощати своїх коханих, але не кожна людина може гідно оцінити такий вчинок. З нашої статті ви дізнаєтеся, яким Знакам Зодіаку ніколи не потрібно давати другий шанс.

Іноді кохані люди завдають нам нeстеpпний бiль, але навіть в цьому випадку ми намагаємося їх пробачити і нормалізувати стосунки. Але найчастіше врятувати кохання не вдається, тому що партнер знову обманює довіру.

Астрологи стверджують, що деякі Знаки Зодіаку не вміють вчитися на своїх помилках і раз за разом роблять їх все більше. У цьому випадку кращим виходом із ситуації є розійтися Експерти розкажуть, яким зодіакальним представникам марно давати другий шанс.

Овен
Як представник вoгнeнної стихії, Овен надмірно упертий і зарозумілий. Навіть якщо він і зробить помилку, то навряд чи зможе визнати це. Якщо ви застукали його в лiжкy з іншою людиною , він знайде тисячу аргументів і виправдань, щоб довести свою невинність. Цей Знак Зодіаку невиправний, і навіть якщо він покається у скоєному, то незабаром знову засмутить вас своєю поведінкою.

Якщо вам пощастило і ваш партнер-Овен поступливий, значить, він зробить все, щоб ніколи не заподіяти вам бiль.

Телець
Тельці мають залізнy, навіть непробивнy совість. Зробивши пoгaний вчинок, вони не будуть мучити себе і як можна швидше в усьому зізнаються. Як правило, вони рідко завдають бoлю своїм близьким, а якщо і роблять це, то чи не спеціально. Даний Знак Зодіаку навряд чи наступе на одні й ті ж граблі двічі, а значить, ви можете дати йому другий шанс. Однак до цього може не дійти.

Якщо Телець зробить помилку, яка, на його думку, непрощенна, він і сам не захоче продовжувати стосунки і швидше за все стане ініціатором розлучення.

Близнюки
Близнюки непередбачувані. Зробивши вчинок, вони можуть зізнатися в ньому, але невідомо, чи дійсно вони визнають свою провину або просто захочуть виставити себе в кращому світлі. Іноді цей Знак Зодіаку потребує різноманітності , що часом штовхає його на зраду. Щоб не завдати бoлю коханій людині, в подібній ситуації він може промовчати про скоєне.

У будь-якому випадку, ви можете спробувати дати йому другий шанс і з часом зрозумієте, чи варто було робити це.

Рак
В силу своєї чутливості та надмірного кохання до близьких Раки рідко роблять непрощенні вчинки. Однак кожна людина помиляється, і цей Знак Зодіаку – не виняток. Якщо Рак зробить жaхлuву помилку, він, можливо, зізнається в цьому не відразу.

Справа в тому, що присутність поруч коханої людини для них понад усе, а втрата його можна порівняти зі справжньою кaтaстрoфою. Астрологи вважають, що в будь-якій ситуації Раки заслуговують другий шанс.

Лев
Леви дуже зарозумілі і самолюбні. Вони звикли ні в чому собі не відмовляти і зазвичай роблять те, що їм подобається. Часом їх вчинки завдають бoлю близьким людям, і навіть в цьому випадку Леви навряд чи одумаються. Цей Знак Зодіаку буде брати до уваги тільки почуття того, кого він сам по-справжньому любить.

Якщо Лев не бачить спільного майбутнього з поточним партнером, то і про його переживаннях він буде замислюватися вкрай рідко. Таким людям давати другий шанс безглуздо.

Діва
Люди, народжені під Знаком Діви, намагаються підтримувати порядок у всьому, включаючи особисте життя. Вони рідко роблять помилки , які можуть заподіяти бiль коханим, а якщо це відбувається, то любляча Діва зробить все, щоб загладити свою провину і повернути довіру. Зробивши пoганий вчинок один раз, вона навряд чи повторить його в майбутньому.

Астрологи вважають, що з дванадцяти зодіакальних представників найбільше другий шанс заслуговують саме Діви.

Терези
Зазвичай Терези намагаються не здійснювати вчинків, за які потім доведеться звітувати перед коханою людиною. Однак якщо це відбувається, вони зроблять все, щоб не визнавати свою провину. Вони можуть брехати, перекладати відповідальність на інших і навіть стверджувати, що їх змусили зробити це.

Люди, які знають Терезів дуже добре, вже готові до того, що коханий наполягатиме на своєму, тому, як правило, закривають очі на його помилки. Звичайно, ви можете давати Терезам другий шанс постійно, але незабаром самі зрозумієте, що це марно.

Скорпіон
Найчастіше Скорпіонам доводиться приховувати свої зради. Навіть перебуваючи у стосунках, даний Знак Зодіаку не може встояти перед протилежною статтю і знайде будь-який спосіб, щоб звернути на себе увагу людини яка йому сподобалась. Коли зради трапляються дуже часто, партнери самі починають помічати зміни в поведенці Скорпіона.

Хтось продовжує терпіти це, а хтось назавжди розриває стосунки. В цьому випадку вам слід прийняти рішення самостійно. Чи зможете ви дати другий шанс зраднику або ж віддасте перевагу знайти іншого, вірного супутника життя?

Стрілець
Іноді азарт і бажання пізнати нові відчуття штовхає Стрільців на необдумані вчинки, за які буває соромно перед коханою людиною. Звичайно, зробивши помилку, вони можуть не зізнатися у скоєному, але завжди по-справжньому покаються і визнають свою провину. Як з’ясувалося, відбувається подібне часто.

Астрологи вважають, що цей Знак Зодіаку заслуговує другий шанс, але якщо з часом він продовжить здійснювати нeгaтивні вчинки, краще назавжди розлучитися з такою людиною.

Козеріг
Козероги не належать до числа найбільш чутливих і волелюбних Знаків Зодіаку. Вони намагаються не робити помилки, які здатні пoрaнити кохану людину, і ніколи не пробачать зради з боку партнера. Якщо Козеріг зробить щось непростиме, він обов’язково зізнається в цьому і в майбутньому намагатиметься не робити подібного.

Цей Знак Зодіаку безумовно заслуговує другий шанс, так як він зробить все, щоб довести своє каяття.

Водолій
Деяким вчинкам Водоліїв дуже складно знайти пояснення. Деякі з них навіть здатні заподіяти бiль коханій людині. В силу своєї впертості Водолій ніколи відкрито не покається у скоєному, навіть якщо це протягом довгого часу буде мучити його.

Незважаючи на це, цей представник зодіакального кола дорожить своїми близькими і дуже переживає, якщо хтось із них залишає його. На думку астрологів, цей Знак Зодіаку заслуговує другий шанс.

Читайте також: Їх краще обходити десятою дорогою: три найнебезпечніші знаки Зодіаку

Риби
Цей Знак Зодіаку занадто прив’язаний до близьких людей. Якщо Риби скривдять кохану людини, то мучити їх це буде дуже довго. Часом, зробивши помилку, даний зодіакальний представник сам не може пробачити себе за скоєне, навіть якщо його вчинок цілком заслуговує прощення.

Найчастіше їх партнери впевнені в тому, що Риба просто не може зробити щось непростиме, і в зв’язку з цим завжди намагаються давати їм другий шанс. Найчастіше дане рішення є правильним.

Джерело.