Ні собі, ні людям: 3 найскупіші знаки зодіаку. Почесне перше місце віддамо Діві.

Діва

Почесне перше місце віддамо Діві. Діви не жадібні, вони просто господарські. Це ті самі хлопці, які, з одного боку, вміють дуже непогано заробляти, з іншого — взагалі не бачать причини купувати нову сорочку, доки стара ще не до кінця протерта на ліктях. А коли протреться… Правильно, з неї можна зробити нову сорочку з короткими рукавами. Не жадібність, а господарність!

Жарти жартами, але Дівам притаманний природний аскетизм. Вони дійсно задовольняються малим, і для них це не шлях обмежень, а нормальний та комфортний стан речей. Ось тільки для їхніх близьких це може виглядати дещо інакше. Діви розповсюджують свій аскетичний спосіб життя і на сім’ю, щиро не розуміючи, навіщо витрачати гроші не на потрібне.

Козеріг

Ці хлопці орієнтовані на те, щоб згорнути гори та щоб усі бачили, хто саме їх згорнув. Професійний успіх та кар’єрні досягнення для Козерога – все його життя. Але вони важливі не лише як демонстрація їх блискучих аналітичних здібностей, працелюбності, уміння планувати та інших чудових якостей, а й як заробити.

Козероги – трудоголіки, і це дозволяє їм мати дуже добрий достаток. Але саме тому, що гроші даються їм буквально через мозолі, вони не прагнуть розлучатися з ними. Іноді Козеріг може помріяти про те, як поїде у приголомшливу відпустку і вже там. Але цей стан у Козерога триває недовго, адже нарада через п’ять хвилин.

Рак

Рак не те щоб жадібний, просто він занадто сильно орієнтований на сім’ю. Уявити Рака, який витрачає гроші на веселу подорож, коли в будинку немає другого комплекту фіранок на кухню та нового кухонного комбайна, просто неможливо. Якщо Рак живе з людьми, яким побутове, скажімо так, достаток, так само важливо, як і йому, проблем не виникає.

А на приємне, Рак відразу вирішить, що домашні його ненавидять і не цінують його турботи про їхнє комфортне життя. Потім замкнеться у своїй раковині, там, усередині, з усіма посвариться, на всіх образиться і ще довго ходитиме з нещасним обличчям. Будинок — його фортеця, і цю фортецю Рак оснащуватиме нескінченно.