fbpx

Ніч проти Івана Купала особлива: кому зі знаків Зодіаку особливо пощастить 6 та 7 липня

Овен

Овнів у ці два дні відвідає наснага. Ідеї ​​сипатимуться з них, як із рогу достатку. У цьому потоці важливо зуміти виділити дійсно перспективні та реалізовані, щоби все так і не залишилося на рівні мрії.

Телець

Тельці будуть сповнені ділової активності та відчують бажання згорнути гори. Астролог порадила направити енергію у творче русло.

Близнюки

День виявиться гарний для будь-яких фінансових угод, інвестицій та торгівлі. Можна навіть ризикнути грою на біржі або витратити велику покупку.

Рак

Ракам даремно сьогодні займатися справами: усі їхні думки будуть далеко, а серце заповнять романтичні мрії. І це невипадково, бо зірки подарують справжній день кохання.

Лев

Левів чекає суперечливий період, причому навіть у емоційному сенсі. Має бути багато дискусій та обговорень, і не завжди лояльних. Принципи піддаватимуться складній перевірці – знадобляться витримка та самовладання.

Діва

Для Дів сьогодні день щасливих випадків. Успіх посміхнеться навіть у фінансових справах. Несподіване надходження грошей підніме настрій та дозволить зробити бажані покупки.

Терези

Терези відчують себе особливо сприйнятливими до деталей та нюансів. День краще присвятити походам у галерею, на концерт чи спілкування із приємними людьми.

Скорпіон

У Скорпіонів 6 липня не дуже вдалий день. Важливі зустрічі виявляться провальними, а домашні вимагатимуть уваги, що дуже ускладнить роботу.

Стрілець

Стрільців чекає насичений діловий день. Вони легко зможуть вирішити фінансові проблеми, що накопичилися, і знайти компроміс у спірних питаннях. Сприятливий час для великих покупок та угод.

Козеріг

Для Козерогів це дні здоров’я. Саме час відвідати лікаря, візит до якого довго відкладався, або скористатися абонементом, що запилився на полиці, в спортзал: організму необхідне фізичне навантаження.

Водолій

День сприятливий для укладання угод, але спілкуючись із партнерами, слід прислухатися до своєї інтуїції. Сьогодні вона підкаже, кому можна довіритись, а від кого краще триматися подалі.

Риби

Риб чекає запаморочливий успіх, причому у найрізноманітніших сферах. У ці дні фортуна буде повністю на їхньому боці, тому можна ризикнути і скористатися цими шансами.

You cannot copy content of this page