fbpx

Ніколи б не подумала, що потраплю в залежність і буду випрошувати у чоловіка кожну копійку на себе і дітей, а потім ще й звітувати, мало не в письмовому вигляді, що купила, за скільки і навіщо

З чоловіком одружились після кількох місяців знайомста. Так все швидко почалось, закрутилось. Він майже відразу зробив пропозицію, я погодилась, зіграли весілля, в нас нородилась одна дитина через рік друга. І тут стає найцікавіше в моєму житті.

Ніколи б не подумала, що потраплю в залежність і буду випрошувати у чоловіка кожну копійку на себе і дітей, а потім ще й звітувати, мало не в письмовому вигляді, що купила, за скільки і навіщо. Спочатку на це не звертала уваги, можливо були менші розтрати, а зараз двоє дітей і двоє дорослих і витрати збільшилисью, а тепер справа доходить мало не до розлучення.

Справа в тому, що я не працюю, сиджу в декреті, а живемо на зарплату чоловіка, якою він розпоряджається на свій розсуд. Мені ж він виділяє певну суму на тиждень і на продукти, і на дітей, а на мене ці гроші не поширюються: я сиджу вдома, одягатися мені нікуди, так що досить і того, що є. Витрачати гроші на косметику, та якщо ще й на дорогу, за словами чоловіка – це недоцільно: «Я тебе і таку люблю». Але я щось цієї любові не помічаю.

Але що найприкріше, на себе, коханого, він не економить, купує і одяг, «він же працює», і всілякі дорогі принадлежності для риболовлі, тому що потрібно відпочити на природі, розслабитися. Коли я починаю обурюватися, то чую одну і ту ж фразу постійно: «Я маю право, ці гроші я заробив». Виходить, що я просто так сиджу вдома, не хочу працювати? Не раз уже приходила думка розлучитися, але утримує те, що він любить дітей, та й куди я подінуся з ними маленькими. Зараз я думаю, що перш ніж одружуватися і народжувати дітей, потрібно пожити вдвох хоча б пару років, щоб пізнати людину в побуті, а потім вже вирішувати, що робити.

Після чергової суперечки зателефонувала його батькам, вони приїхали, я все їм розповіла, хоча знаю, що чоловік мені цього не пробачить, але в мене вже немає сили так жити, і як це не здається дивним, вони взяли мою сторону. Свекруха намагалася пояснити, що на дітях економити не можна, і що ми повинні разом робити покупки, тоді видно буде, що скільки коштує, і що потрібно купувати, а що ні. Чоловік не згоден з цим, так як вважає, що в свій вихідний повинен відпочити, а не бігати по магазинах. А для цього у нього є дружина.

Виходить, що він на мені одружився, щоб я для нього була служницею?

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page