fbpx
Скандал

Ніколи не бийте дітей! Вони все одно будуть схожі на вас. Виховуйте себе.

Більшість батьків б’є своїх дітей.

Жодна людина на землі не має найменшого права бити дитину. Вони б’ють дитину, бо дитина не може їм відповісти тим же. Дитина безпорадна в цій ситуації.

Важко переламати таку ситуацію. Для цього батькам треба переглянути свої погляди, докорінно змінити своє ставлення до дитини.

Зрозумійте, що кожен удар – це удар по почуттю самоповаги дитини. Тим самим ви рaните не тільки його тіло, але й душу. Ви принижуєте його, руйнуєте його довіру, залякуєте. Результатом часто є невпевненість в собі і агресивність.

Твердо вирішите відмовитися від биття. Придумайте який-небудь метод, за допомогою якого ви змогли б впоратися з нападом люті, перш ніж вона виплеснеться на маленького провокатора. Треба зрозуміти, що ляпас, удар – це завжди клапан для випуску нашої власної агресивності. З’ясуйте, що краще для вас підходить. Деякі на певний час виходять з кімнати, поки не пройде напад гніву, інші подумки рахують до десяти.

Вдивіться в свою дитину. Справа в тому, що гнів засліплює.

Ми бачимо раптом тільки дурня, який отруює нам життя, і не бачимо улюбленого маленького чоловічка, яким він все-таки залишається.

Ніщо не є таким ефективним засобом для виховання і навчання дитини як особистий приклад. Скільки б ви моралей не прочитали своєму малюкові, а він все одно буде робити не те, що ви говорите, а те, що ви робите.

У всьому ваші діти будуть копіювати ваші вчинки і реакції – у стосунках, у побуті і навіть у майбутньому перенесуть вашу модель взаємин з протилежною статтю в своє життя.

Тому, постарайтеся бути гідним прикладом для своєї дитини, щоб ви раділи результатами його життя, а не засмучувалися.

Читайте також: Тільки 1 з 50 дітей не втече з незнайомцем. Що робити, щоб в цю статистику не увійшла ваша дитина

За матеріалами видання: Terra-viva

You cannot copy content of this page