fbpx
Поради

Ніколи не робіть цього вдома: 5 вчинків, які притягують бідність

щодня ми робимо купу вчинків, але не всі вони притягують щастю і процвітанню. Фахівці знають, що саме відлякує фінансове благополуччя, і пропонують вам перестати робити те, що привертає у ваш будинок бідність і негаразди. Будьте уважні, щоб гроші не тікали «крізь пальці». Джерело

1. Не виносьте сміття ввечері. За прикметами таке заняття може не тільки стати причиною відтоку фінансів, а й залучити в життя неприємності.

Найкраще прибирати вранці, коли сонце вже піднялося над горизонтом. Крім того, езотерики радять викидати сміття в непрозорих пакетах, щоб ніхто не міг навpaчити вас по дорозі до смітнику.

2. Не збираєте мотлох. Речі, що притягають бідність, можна знайти в кожному будинку, і від них треба позбавлятися. Порожні пляшки, старі газети, рваний і непридатнийь одяг, брудне взуття і посуд з відколами не принесуть у ваш будинок радості і процвітання.

Знайдіть час для того, щоб гарненько прибратися в оселі, і нарешті позбавитися від всього, що захаращує простір. Розберіть комори, антресолі і балкони, приберіть пил і павутину, які притягують негативну енергетику. До того ж пил може стати причиною захворювань, тому йому не місце у вашому домі.

3. Не розкидайте гроші по дому, а тим більше не кладіть їх на обідній стіл. Фінанси не люблять зневажливого ставлення до них і не будуть затримуватися у вас. Кожна купюра повинна лежати в гаманці або в спеціальному місці для зберігання, а монети – в окремій кишеньці.

4. Не давайте грошей у борг у вечірній час, і коли Місяць знаходиться в спадаючій фазі. У цей період збільшується ймовірність більше ніколи не побачити своїх грошей.

Читайте також: 5 речей, які заважають вам розбагатіти. Вони є у кожному будинку

Віддавати свої заощадження можна на зростаючий Місяць. Дотримання цього простого правила допоможе уникнути фінансових труднощів.

5. Не стійте на порозі, щоб не перегороджувати фінансові потоки, і не передавайте нічого через поріг. За повір’ями поріг – це сакральне місце, і зневажливе ставлення до нього може негативно відбитися на грошовому благополуччі.

You cannot copy content of this page