Ніколи не вбuвайте павуків у своєму помешканні! Ніколи цього не робіть

Павуки вважаються символом багатства, але мало хто знає, що насправді тлумачень зустрічей з павуком безліч. Все залежить від часу доби, приміщення, в якому був помічений павук, від його поведінки.

Павук в будинку. Павучок, побачений в будинку, який рухається до людини, обіцяє матеріальне благополуччя. Важлива звістка прийде незабаром до того, хто побачив павучка, що спускається на павутині. Джерело.

Павук на кухні. Побачити на кухні павука – до конфліктів з родичами. Якщо він сидить на брудному посуді, то родину чекають клопоти, причому не з приємних. Павучок, який біжить по підлозі кухні, – до швидких змін в кращий бік

Павук у ванній. У ванній павуки найчастіше трапляються на очі тим, хто цього потребує, потрібно  прибратися в будинку і винести непотріб, який захаращує простір. Ще одна прикмета свідчить, що павук у ванній віщує позитивні зміни, особливо якщо повзе в бік людини.

Павук на стелі. Побачений на стелі павук, який сидить в павутині, вказує на те, що в будинку сприятлива атмосфера. Побачити, як павук плете на стелі павутину, – до виконання задуманого бажання. Павук стрімко віддаляється зі стелі, обіцяючи проблеми з грошима, в тому числі втрату значної суми. Якщо павук плете павутину прямо над ліжком подружжя, то в їх житті скоро будуть скандали, якщо закохані не знайдуть способу урізноманітнити особисте життя. Членистоногий плете павутину над колискою – дитина під надійним захистом.

Павук повзе по стіні. Павук повзе внизу стіни ліворуч від людини – незабаром доведеться жити економно, тугіше затягнути паски. Павук стрімко рухається вгору – до швидкого набуття матеріального благополуччя, причому людина, яка побачила його, може виграти в лотерею. Павук, що плете павутину на стіні, обіцяє романтичну пригоду. Членистоноге, побачене на стіні з самого ранку, є ознакою любові і особистого щастя.

Павук на дверях. Павутина на дверях без павука – провісник швидких змін накраще. Якщо на павутині сидить павук, який зривається і падає під ноги, то незабаром чекають непередбачені витрати і проблеми з фінансами. Павук, копошиться на дверях, обіцяє швидкі хвороби. Щоб запобігти дії поганих прикмет, його потрібно акуратно винести з будинку.

Читайте також: Ніколи не вітайтесь через поріг і в жодному випадку не сидіть на ньому. І ось чому

Павук на вікні. Одиноким людям павук, який влаштувався на вікні з павутиною, обіцяє швидку доленосну зустріч і позбавлення від самотності. Сімейним парам такий гість говорить про гармонію у стосунках, а якщо павук сидить прямо по центру віконця, то пара скоро переїде на свою житлоплощу. Проблеми з житлом загрожують тим, у кого один або кілька павуків тиснуться до кутів внизу вікна.

Зустріти павука вранці. Ранковий візит павука – до приємних новин і удачі на роботі. Павук, що спустився прямо до очей, вказує на необхідність уважно стежити за сторонам, щоб не втратити вигідні пропозиції.