fbpx

Ніколи не викидайте цих речей, щоб разом з ними не позбутись і щастя

Зараз люди легко розлучаються з речами, не замислюючись про наслідки. Адже всі вони зберігають нашу енергетику. І якщо більшість сміття не несе нeбeзпeки, то деякі речі можуть представляти справжню загpoзу.

Що не можна відправляти на смітник?

Хліб

Раніше хліб цінувався на вагу золота і в багатьох культурах він був священним. Вважається, що викинувши хліб, ви накликати на себе бідність і голод. Але якщо хліб став черствим, що робити? Віддати його птахам. Таким чином ви поділитися хлібом з нужденними і притягнете в своє життя щастя.

Ікони і Біблію

Раніше ікони, Біблію, натільні хрести не можна було викидати ні в якому разі. Їх передавали з покоління в покоління. Якщо вам не потрібні ікони, краще занести їх до церкви.

Весільна сукня і фата

Якщо не хочете розлучитися з подружнім щастям, тоді бережіть фату і весільну сукню, як зіницю ока. Позбавлятися від сукні з фатою можна тільки у разі розлучення. Також не рекомендують передавати їх у спадок, щоб ваше сімейне щастя залишилося з вами.

Читайте також: Ці кімнатні рослини мають бути в кожному будинку. Вони захистять вас від зла і негативу

Годинник

Робочі годинники не можна викидати ні в якому разі, так ви викидаєте свій час. Також це може провокувати сварки в родині. Якщо ви хочете від них позбутися, то езотерики радять розібрати годинник на дрібні детальки, винести до сміттєвого баку і сказати: «Спасибі, що добре служили. Відпускаю на спокій, щоб інших господарів не знали».

Фотографії

Те, що наші зображення несуть енергетику – давно всім відомо. Викидаючи фото, ви викидаєте «частинку людини». Якщо зображення потраплять в руки до поганих людей, то вони можуть нашкодити. Фото прийнято спалювати, примовляючи: «Все погане йде, а хороше залишається і приходить».

Позначки:
facebook