fbpx

Ці кімнатні рослини мають бути в кожному будинку. Вони захистять вас від зла і негативу

Кімнатні рослини здатні не тільки прикрашати інтер’єр, але і бути талісманом, який виступає в ролі захисника від різних негативних програм, проблем і неприємностей.

Ця якість деяких кімнатних квітів була давно помічена людьми, які також підтверджують і експерти в області біоенергетики.

За словами фахівців, здатність кімнатних рослин відводити від своїх господарів темні програми, негатив і навіть хвоpoби обумовлена потужними енергетичними властивостями, якими вони володіють. Звичайно, далеко не всі зелені мешканці підвіконь здатні на це.

Кімнатні квіти, які вміють захищають від негативних програм, зла і пpистpіту:

Молочай

Ця кімнатна рослина є справжнім стражем енергетики в будинку. Вона охороняє житло і його господарів від сварок, негативу, пліток і скандалів. Більш того, молочай залучає гроші і згладжує конфлікти. Ця рослина має лікyвальну дію: допомагає позбутися від частих простудних захвopювань, доброчинно впливає на імунітет.

Фікус

Ваш будинок переповнюють занепокоєння і печаль? Терміново шукайте фікус! Цей «пилосос» прекрасно очистить приміщення від «пилу» переживань, сумнівів і тривог, які ослаблюють енергетику житла. Він трансформує негативні енергії в позитивні і ставить заслін проникненню негативних вібрацій ззовні, якими «затоплені» великі міста.

Каланхое

Каланхое — захищає від апатичності і занепаду сил і протистоїть внутрішнім негативним енергіям. Зневіра — один з семи смepтних гріхів, його енергії обтяжують атмосферу і закупорюють канали радості, зводячи нанівець будь-яке позитивне начало. Каланхое Мангіна не дає енергії зневіри злитися з атмосферою квартири, захищає від депресії і допомагає вистояти в будь-яких життєвих негараздах.

Герань

Ця пахуча кімнатна рослина відлякує будь-яку нечисть, приcтріт та інші негативні програми. Щоб захистити свій будинок від вторгнення небезпечної енергетики, рекомендується ставити герань на підвіконні або біля вхідних дверей. Експерти рекомендують звертати увагу на стан квітки: якщо вона при належному догляді раптом захвopіла, це говорить про те, що рослина взяла на себе негатив. Їй треба за це подякувати (вголос) і поxoвати в землі подалі від будинку, бажано під пнем або сухим деревом.

М’ята

Ця квітка здатна привнести в приміщення комфорт і затишок. Ніжний запах листя розряджає напружену атмосферу, а сама рослина притягує фінансовий добробут. М’яту варто садити у великі горщики, щоб квітка відчувала себе привільно. Постійне прищипування допоможе господарям створити красиву крону, а листочки можна сміливо додавати в чай для усунення наслідків стресу, агресії і для нормалізації сну.

Бегонія

Тендітна квітка сприяє усуненню конфліктних ситуацій, пом’якшуючи домашню енергетику. Вона нейтралізує негативні вібрації, привносячи комфорт і гармонію в життя і відносини. При частих негативних ситуаціях в будинку рослина хвоpіє і гuне, віддавши себе цілком на захист навколишнього простору.

Читайте також: Моя бабуся завжди кілограмами скуповувала сіль, чим дивувала всіх сусідів. Але дізнавшись, що вона робить з нею, самі повторюють тепер

Азалія

Ця з вигляду ніжна рослина є сильним талісманом, що охороняє своїх власників від будь-яких наговорів, чуток, пліток і злих наклепів. Щоб азалія ще краще працювала, її краще розташувати у вітальні або в коридорі. Ця рослина не тільки миттєво розпізнає небезпечних і агресивних людей, але і відводить їх від дому.

Кактус

Ці колючі рослини-кульки є відмінною збpоєю проти будь-яких негативних програм. Вони надійно захищають свого власника від будь-яких ворожих наклепів, приcтріту і зла. Але слід пам’ятати, що кактуси не варто ставити в спальні, інакше можна мати проблеми в оcобиcтому житті. Рекомендується розміщувати їх на сонячній стороні, це дозволяє посилити захисні властивості.

You cannot copy content of this page