Ніколи не виливайте воду після варіння макаронів. І ось чому

Зараз якість макаронів значно зросла. Навіть за невелику ціну кожна господиня може придбати найрізноманітніші макаронні вироби відмінної якості. Сучасні макарони споліскувати не треба. Однак, є ще одна невеличка хитрість. Ті, хто пробував пасту в італійських ресторанах помічали, що при аналогічному підборі продуктів смак зовсім інший. У чому ж справа?

Річ у тому, що більшість сучасних господинь готують макарони неправильно. Вони зливають справжню цінність у смітник. Мова йде про воду, в якій варилися макарони.

Читайте також: Так давно я не відчувала себе жінкою. Деколи із жaхом уявляю, як би й далі годувала й утримувала здорового, дорослого сина рік у рік. Не повторюйте моїх помилок

Річ у тому, що дана вода багата крохмалем і поживними речовинами. І є кращим в світі натуральним загусником для томатного та інших соусів. Деякі шеф-кухарі називають цю воду «рідким золотом». Адже саме за допомогою цієї води просте блюдо можна зробити вишуканим. Джерело

Вам необхідно просто перелити воду після варіння макаронів в маленьку каструльку. Стільки, скільки вам необхідно. Додати туди томатний соус. Свіжу зелень і часник за смаком. І довести до кипіння.

Потім отриманий соус додаємо в макарони. Повірте, ось так легко і просто буде готова страва зовсім не гірша, ніж в італійському ресторані.