fbpx
Гороскоп

Нове кохання і стосунки: до яких знаків Зодіаку прийдуть бурхливі почуття у лютому

Овен

Темпераментному вогненному знаку дуже важко дається вибір між свободою та кохання. Овни розплутають свої любовні вузли у лютому 2020 року. Місяць поставить їх на правдивий шлях.

Самотні представники знаку знайдуть романтичні стосунки, які надалі переростуть у щось більше. Ті хто не могли довгі роки виплутатися із залежності, придбають нові здорові стосунки.

Телець

Лютий змусить Тельців пізнати сімейні цінності. Врівноваженість та природні спокій знаку, потрібні близьким людям. Самотні Тільці усвідомлюють красу сімейного побуту.

У середині місяця очікується несподівана подорож, яка навчить знак цінувати свого партнера. У відносинах не очікуються сварки. Лютий стане місяцем романтики та кохання для Тельців.

Леви

Гордовиті зірочки влаштовують шоу цього місяця. Напруження емоцій, оточують Левів. Почуття, що раптово з’явилися, зачарують їх. Не час робити різкі кроки чи висновки.

захоплення Левів не дає змоги адекватно мислити. Лютий прийшов у їхнє життя для насолоди гарячими емоціями.

Діви

Шампанське, кохання та зірки. Пробила довгоочікувана година для Дів. Друга половинка чекає на них у лютому. Головне не переплутати своїх почуттів. Діви можуть не розрізняти дружбу та любов цього місяця.

Власники земного знаку у стосунках крутитимуться, як білка в колесі. Прийде вирішувати безліч питань, але це не залишиться непоміченим. Партнери Дів намагатимуться дати їм більше любові та уваги.

Стосунки вимагатимуть роботи, але хіба не в цьому їхній сенс? Настануть перші кризи, які навчать Дів більше цінувати своїх близьких і чути їхню думку. Всі труднощі тимчасові та кінець місяця відзначитись приємними романтичними побаченнями.

Козероги

Вже на початку місяця Козероги зав’яжуть нове знайомство, яке допоможе їм пізнати, що таке справжнє кохання. Наміри людини можуть бути незрозумілі їм, але все проясниться з часом. У стосунках Козерогів чекає справжня вистава.

Вони пізнають усі грані кохання. Приємні урагани захоплять їх. Друга половинка виявлятиме здорові ревнощі, головне щоб це не стало джерелом скандалу.

Водолії

Самотні та замкнуті Водолії вибираються у світ. Вечірки, шалені знайомства та пригоди стоятимуть біля них. Нові почуття та польоти фантазії, які незабаром виявляться наяву.

Розкріпачення стане головним завданням цього місяця. Єдиною фатальною помилкою може стати возз’єднання з колишніми.

Сімейні Водолії очікують на романтичну відпустку, яка наповнить їх душі любов’ю.

You cannot copy content of this page