fbpx
Гороскоп

Нові почуття та стосунки: до 4 знаків Зодіаку прийде кохання до Нового року

Телець

Остання декада грудня буде дуже цікавою для Тельців. В їхньому особистому житті відбудуться приголомшливі зміни. Насамперед, пощастить одинакам.

Саме для них зірки приготували випадкову зустріч і, ймовірно, любов з першого погляду. Стосунки, що почалися, можуть цілком закінчитися весіллям протягом найближчого року, особливо для тих, хто собі поставив за мету створити міцну сім’ю.

Сімейним Тельцям варто чекати на другий медовий місяць або цукерково-букетний період. Колишні почуття нагадають про себе і так захочеться хоч ненадовго згадати, як все колись починалося.

Тут правда варто бути акуратнішими, за надто активний прояв почуттів у громадських місцях, можна потрапити у неприємну історію.

Діва

Цілу гаму приємних, ніжних почуттів зазнають Діви. Для них цілком нормально коли любов приходить нерозділена, але в третій декаді грудня у більшості все може змінитися.

Чарівні Діви легко зможуть привернути увагу будь-кого, хто їм сподобається. Особливо це стосується представниць прекрасної половини людства. Наприкінці місяця їм не буде рівних. Завоювати увагу – це лише половина справи.

Багато хто піде набагато далі і зможе розпочати дуже перспективні стосунки. Новий роман розвиватиметься досить швидко. Наскільки буде вдалим його результат, залежить тільки від самих Дів.

Скорпіон

Серед закоханих наприкінці грудня будуть Скорпіони. Для них новим партнером може виявитися хтось із колег чи давніх друзів, не варто виключати і реанімацію старих стосунків.

Іноді і колишні повертаються, і надія на другий шанс є завжди. Найголовніше, що варто пам’ятати, почуття мають бути щирими, не підробленими, не підкріпленими якимись матеріальними чи іншими інтересами. Тільки за такого розкладу роман має всі шанси розвиватися і згодом перерости в міцний сімейний союз.

Для сімейних Скорпіонів варто сказати, що не зайвим буде згадати романтичні моменти з періоду зустрічей та залицянь. Вони дадуть союзу новий поштовх для того, щоб він став ще міцнішим.

Водолій

Буде легко і просто закохатися одиноким Водоліям. Для багатьох з них нові почуття це свого роду ліки не тільки від нудьги, а й постійних лінощів і згубних звичок.

Саме завдяки появі наприкінці грудня когось нового на горизонті Водолії вийдуть із «сплячки», в яку самі себе загнали, і займуться справою. Найщасливіші вже до літа створять щось схоже на сім’ю. Непогано будуть справи у тих Водоліїв, хто давно уклав шлюб.

Тут свою величезну роль зіграє ностальгія за старими часами, а бажання хоч ненадовго повернутись у минуле допоможе з новою силою розпалити любовний вогонь.

You cannot copy content of this page