fbpx

Новорічні цілі та обіцянки для кожного знака Зодіаку. У 2020 році спробуйте прислухатися до своєї інтуїції

До Нового року залишилося 18 днів. Цей рік був досить непростим, хоча і пролетів непомітно. Готові посперечатися, що ВИ все одно до кінця не задоволені тим, чого вам вдалося досягти.За матеріалами:Клубер

Це не так страшно, адже така вже наша людська натура: завжди прагнути більшого. Це гарна якість, адже вона мотивує нас рости і розвиватися. Настав час скласти список новорічних цілей.

Представляємо вашій увазі обіцянки на 2020 рік для кожного знака Зодіаку.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Овни, розслабтеся хоч трохи, адже ваше життя надто вже напружене. Це добре, що ви любите все робити швидко, але вам все-таки варто бути більш акуратними і методичними. В іншому випадку, ви будете постійно здійснювати безрозсудні вчинки, а це не так вже й добре.

Читайте також:Подарунки на Новий рік 2020: найкращі ідеї, що подарувати кожному знаку Зодіака

Телець (20 квітня – 21 травня)

Зверніть увагу на те, як ви живете Тельці. Звичайно, ви хочете отримати якомога більше задоволення, але настав час щось змінювати.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Вам слід навчитися розставляти пріоритети для різних аспектів свого життя. Ви говорите, що хочете любові, але насправді самі не знаєте, що саме вам потрібно. Замість того, щоб мріяти про романтику, постарайтеся конкретно зрозуміти, якого саме партнера і яких саме відносин ви хочете в наступному році.

Рак (22 червня – 22 липня)

У цьому році постарайтеся полюбити себе. Ви дбаєте про оточуючих, і це дуже добре. Тим не менш, ви також повинні стежити за тим, щоб ваші власні потреби задовільнялися.

Лев (23 липня – 22 серпня)

У 2020 році вам варто більше ризикувати, Леви. Ви завжди перестраховуєтеся і нікому не розкриваєте свої карти, і це добре. Проте, далеко ви не підете, якщо не зважитеся все-таки вийти із зони комфорту і досліджувати навколишній світ. Тільки так ви досягнете справжнього успіху.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви, будьте впевненіше в собі. Перший крок до мети полягає в тому, щоб повірити в те, що ви здатні її досягти. «Легше сказати, ніж зробити» – скажите ви. Не впадайте у відчай, у вас обов’язково все вийде.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Постарайтеся в наступному році бути більш продуктивними і активними. Настав час і вам дати суспільству що-небудь натомість. Зрештою ви б не стояли зараз на цьому місці, якби не люди, які вас оточують.

Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)

У 2020 році спробуйте прислухатися до своєї інтуїції. Вона існує для того, щоб допомагати вам. Довіряйте своїм інстинктам. Всесвіт хоче допомогти вам, спілкуючись з вами за допомогою вашого внутрішнього голосу.

9. Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Намагайтеся бути більш цілеспрямованими, Стрільці. Настав час внести в своє життя стабільність і сталість. Ви вже досить повеселилися, і тепер пора братися за розум.

10. Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Козероги, в наступному році вам слід приділяти більше уваги своїм фінансів. Аналізуйте і плануйте свої витрати. Ви наполегливо працювали в цьому році, і це факт. Саме завдяки своїм старанням вам вдалося домогтися такого успіху. Проте, намагайтеся не спустити всі зароблені гроші на вітер.

11. Водолій (21 січня – 18 лютого)

Навчіться бути чесними, як з самими собою, так і з тими, що вас оточують. Не секрет, що ви дозволяли своїй гордості встати між вами і вашими інтересами. Це повинно припинитися. У наступному році ви повинні набратися сміливості і глянути правді в очі. Чесність – найкраща політика.

12. Риби (19 лютого – 20 березня)

У наступному році ви повинні виробити для себе стратегію. Ключ до саморозвитку – формування корисних звичок. Саме на цьому вам варто зосередити свою увагу в 2020.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

facebook