Новорічно-Різдвяний гороскоп кохання на з 1 по 10 Січня. Овни-очікуйте приємні сюрпризи від давно небачених, трохи забутих людей

Овен

Незважаючи на те, що Різдво – найрадісніша пора року, для багатьох Овнів це буде не найпростіший час. Старі образи повернуться, навіть якщо, шановний Овен, ви будете дуже старатися тримати дистанцію і ввічливість. Сім’ї не вибирають, тому будьте готові до того, що ви вже знаєте – хорошого і поганого. Новорічна ніч принесе шанс для радісних, спонтанних святкувань. Ваші друзі не підведуть вас, якщо ви вирішите проводити з ними більше часу, ніж зазвичай, і проявите ініціативу, спонтанність і почуття гумору. Можливі приємні сюрпризи від давно небачених, трохи забутих друзів. Самотнім Овнам, які шукають партнера в найближчі тижні, необхідно набратися терпіння.

Телець

Святковий сезон буде сповнений ностальгії. Ви отримаєте сентиментальний настрій і важко буде уникнути спогадів, в тому числі і неприємних. Хочеться повернутися до почуттів дитинства, ранньої юності та знайти атмосферу сімейних свят того часу. Самотні Тельці обох статей відчуватимуть тугу за жаданим коханням, втраченим більше, ніж зазвичай. У сезон відпусток варто більше часу проводити з друзями, вирушати в подорож, щоб не сидіти вдома одному, віддаючись сумним спогадам. При бажанні, дорогий Телець, ви можете зустріти Новий рік у хорошій компанії та в дружній атмосфері.

Близнюки

Не має значення, проводите ви Різдво з родиною чи друзями. Важливо, щоб ви виявилися життям вечірки, святкового, радісного настрою, незамінним супутником будь-яких розваг вдома та на лоні природи. Для вас немає нічого неможливого, коли справа доходить до того, щоб розважитися та поділитися радістю з близькими вам людьми. Самотні Близнюки можуть раптом зрозуміти, що дружба дорожче кохання. Новорічна ніч може принести невеликі сутички з тим, хто втратив вашу симпатію і довіру, і несподівано знову з’явиться у вашому оточенні.

Рак

Ви будете душею і серцем з найближчими людьми. Проте два новорічно-різдвяних тижні будуть не найлегшими, найприємнішими та найрадіснішими – незважаючи на ваші наполегливі, щирі наміри. Сімейні розбіжності повернуться бумерангом, незважаючи на ваші зусилля цього року на сімейній вафельні обійтися без відділів. В ідеалі, дорогий Раку, ви повинні дистанціюватися від поведінки найближчих вам людей і не намагатися згладжувати суперечки, в яких ви не є стороною або які нікуди не ведуть. З іншого боку, Новий рік і Різдво принесуть приємні соціальні сюрпризи, якщо ви поводитеся спонтанно і дозволите собі піти туди, де ви ніколи раніше не були.

Лев

Різдво вас розчарує. Ваші наміри можуть бути неправильно витлумачені і виникне несподіване заперечення з боку найближчої вам людини. Це лише поглибить ваше відчуття самотності серед вашої родини. Самотнім Левам також доводиться рахуватися з суворою реаліями і скоріше уникати друзів, щоб заглушити самотність. Новий рік і Різдво будуть набагато щасливішими, адже в компанії кількох відданих друзів, навіть якщо виявиться, що ви будете святкувати разом на лісовій галявині. Деякі Леви будуть жадати самотності і тільки знайдуть в ній перепочинок, повернути собі радість повсякденного життя. Варто зробити ставку на дружбу. Приємні сюрпризи від давно не бачених родичів або друзів.

Діва

Просто привітайте вас, адже світський настрій і радість від того, щоб ділитися буднями з близькими, вас не покине. Щоправда, хтось із вас спробує спровокувати вас на суперечку тощо, але це не порушить вашого різдвяно-новорічного настрою. Діви в тривалих стосунках можуть розраховувати на підтримку і гармонійну співпрацю, а також на щирі почуття з боку найближчих їм людей. Самотні можуть розраховувати на приємні соціальні сюрпризи, хоча в ситуаціях повернення до «колишніх» краще не потрапляти.

Терези

Різдвяно-новорічний настрій не повинен залишати вас, хоча можуть виникнути дрібні непорозуміння, особливо у сфері розподілу обов’язків з партнером або іншими членами сім’ї. Важливі переговори, плани на майбутнє та важливі для партнерства справи краще відкласти до другої половини січня або лютого 2022 року. Тепер настав час насолодитися сердечною атмосферою зі своїми близькими тут і зараз. Самотні Терези не повинні сумніватися і занадто критично ставитися до емоційної рівноваги в житті. Найкраще ще попереду, навіть якщо ви проведете новорічну ніч тільки з друзями, все одно без пари.

Скорпіон

Ви проведете Різдво та Новий рік досить традиційно, в оточенні рідних та друзів. Однак спокою вам не дадуть, адже аура навколо вас не буде сприяти гармонійним, теплим контактам. Ваш розум і блискуча репліка можуть стати причиною суперечок. Можливі також спалахи ревнощів, невдоволення, згадки про старі непорозуміння. Уникайте пліток і обговорень про будь-що, бо ви піддастеся хибній думці. Якщо Ви хочете провести різдвяні дні тільки з партнером і далеко від сім’ї, це буде просто яблучний погляд, хоча інші не зрозуміють чому.

Стрілець

Святвечір пройде в досить спокійній сімейній атмосфері. Останні дні ви проведете зі своєю коханою людиною. Ви можете розраховувати на розуміння, терпимість і любов. Якщо ви несподівано вирушите в сентиментальну, романтичну подорож на кілька днів, це ще більше зміцнить ваш зв’язок. Самотні стрільці також можуть розраховувати на приємні сюрпризи, але від друзів і близьких знайомих. Дозвольте себе вивести з дому або попросити прийти до вас, незалежно від безладу. Самотнім Стрільцям все одно доведеться чекати кохання. Також варто піти на новорічну вечірку з незнайомими людьми.

Козеріг

Ви можете розраховувати на приємну, сердечну атмосферу серед ваших близьких. Ніщо і ніхто їй не завадить, хоча можуть з’явитися несподівані гості здалеку. Різдво пройде так, як вам подобається. Якщо у вас немає планів на Новий рік і Різдво, ваші друзі та найближча людина подбають, щоб ви разом весело провели цей час, навіть якщо гра мала відбутися вдома. Козерогів чекають приємні сюрпризи від дітей. Самотнім Козерогам слід уникати проведення часу на самоті. Ви повинні вийти до людей, зараз ідеальний час, щоб позбутися звички чекати, коли щось станеться.

Водолій

Вас оточує аура любові, дружби та доброти. Тому ви можете розраховувати на приємні сюрпризи, а також планувати їх і втілювати в життя. Спонтанна подорож замість традиційного Святвечора може здивувати ваших рідних, але принесе радість найближчій людині. Загалом: Ви найкращим чином скористаєтеся сприятливими обставинами, коли, дорогий Водолій, будете діяти за своїм серцем, як хочете, не звертаючи уваги на думку оточуючих. Тільки тоді ви будете згадувати різдвяні та новорічні тижні щасливими.

Риби

Переважна більшість Риб залишаться в романтично-святковому настрої, дещо відірвані від реальності. Ніжність, сентиментальність, схильність плакати від радості чи жалю — це буде порядок дня, чи то в сім’ї, чи то в новорічну ніч. Також знайдуться друзі, яких давно не бачили, вийдіть до людей і проведіть новорічну ніч в компанії щойно знайомих людей. Це можуть бути справді щасливі часи.