Новорічно-Різдвяний гороскоп роботи та кар’єри з 1 по 9 Січня 2022 Року

Овен

Чудовий час, щоб переглянути свої досягнення і вирішити, що робити далі. Якщо ви вирішите, що настав час закінчити цей етап, зробіть це. Кінець року буде сприятливим для прийняття вигідних для вас рішень, за умови, що їх виконання буде дійсно продуманим і не хаотичним. Також варто спиратися на попередній досвід, а тим більше не допускати старих помилок. Час сприяє тому, щоб взяти на себе додаткові обов’язки та підвищити кваліфікацію.

Телець

Більшість із вас, дорогі Тельці, приділять свій час не роботі, а родині та передсвятковій, святковій та післясвятковій суєті. Це не матиме негативного впливу на роботу, і навіть дозволить поглянути на професійні проблеми під іншим кутом зору. Тим не менш, варто витратити час і сили на більш критичний погляд, куди ви йдете професійно? Ваша кар’єра на деякий час зупинилася. Ви цінуєте стабілізацію, а хто не розвивається, той відступає. Може, настав час підвищити свою професійну кваліфікацію?

Близнюки

Лише деякі Близнюки тепер будуть думати про роботу, кар’єру, освіту. Переважна більшість просто відкладе цю сферу життя вбік і зосередиться на відпочинку та святкуванні в різдвяно-новорічних настроях. На щастя, це не матиме негативного впливу на професійні питання. Зараз Близнюків обох статей оточує така сяюча аура, що на них неможливо розсердитися, тим більше, що вони зазвичай можуть з гумором і витонченістю виходити з найскладніших і химерних ситуацій.

Рак

Ваш обов’язок і дар за вашу працю будуть піддані важким випробуванням. Багато Раків проведуть на роботі не тільки Святвечір, а й день до новорічної ночі. Можливо, настав час проявити наполегливість, даючи іншим можливість продемонструвати відданість компанії чи власній професійній кар’єрі.? Вам не потрібно робити те, чого ви глибоко не хочете.

Лев

З вами буде важко впоратися, якщо ви вирішите протистояти, довести себе або переслідувати свої амбіції. Різдво та Новий рік лише зміцнять ваше переконання, що на поточному робочому місці та з наявними колегами ви просто даремно витрачаєте час, бо деякий час не розвиваєтесь, а просто гуляєте на місці. Можливий бурхливий обмін думками з керівниками або ключовими клієнтами. Багато з вас, дорогі Леви, під Новий рік візьмуться за виклик динамічного професійного розвитку, зміни роботи та підвищення кваліфікації.

Діва

Це може бути важкий час для багатьох із вас, дорогі Діви. І дуже плідна, хоча на ефект доведеться чекати навіть кілька місяців. Краще не брати на себе зараз додаткових зобов’язань, обов’язків, замін тощо. Час буде сприятливим для вас у плануванні професійного розвитку відповідно до ваших талантів і поточних можливостей. Використовуйте свої вільні дні, складіть план і послідовно виконуйте його. Тоді ваша кар’єра піде вгору, даруючи вам відчуття задоволення, соціальне визнання та відкриваючи для вас нові можливості. Важливо, щоб ти, дорога Діво, тримала свої плани в таємниці і діяла в слушний момент.

Терези

Нехтування і лінь в січні 2022 року негативно вплинуть на ваш професійний престиж і фінанси. Тому, незважаючи на святкову та веселу атмосферу, виконуйте свої професійні обов’язки надійно, систематично, нічого не відкладаючи на потім. Велика ймовірність, що вам доведеться виконувати роботу інших колег через їх несподівану відсутність. Слідкуйте за контактами з керівниками або ключовими клієнтами. Труднощі можуть виникнути особливо перед новорічною ніччю, з якою вам доведеться терміново зіткнутися, відмовившись від деяких особистих планів.

Скорпіон

В ідеалі ви б взяли відпустку зараз і відволіклися від усіх зобов’язань і відповідальності. Мало кому з вас, дорогі Скорпіони, це дадуть. Дні між Новим роком і Різдвом будуть дуже насиченими та вимогливими у професійному плані. Відмінний час для іспитів або останньої підготовки до них. Вони будуть успішними і відкриють нові можливості для професійного розвитку та соціального просування. Однак уникайте конфронтації з начальством і колегами, оскільки старі особисті образи можуть повернутися, і ви знову будете змушені піднятися на вершини дипломатії, щоб послабити їх.

Стрілець

Для багатьох стрільців наступні кілька днів будуть дуже напруженими та вимогливими. Тепер у вас є ідеальний час, щоб наздогнати і показати себе надійним, працьовитим, компетентним співробітником, колегою. Аура навколо вас також сприятиме підвищенню вашої професійної кваліфікації та плануванню кар’єрного розвитку. Якщо досі ви зволікали, відкладали плани та важкі розмови на «вічне завтра», то тепер у вас є унікальний шанс рухатися вперед. Проте час не буде сприятливим для Стрільців, які шукають стабільну нову роботу.

Козеріг

Чудовий час для нового етапу в цій сфері життя. Навіть у відпустці у вас можуть виникнути чудові ідеї, завдяки яким ви влучно та вигідно направляєте свій кар’єрний шлях, досягаючи омріяного соціального престижу. Якщо ви досі зволікали з прийняттям рішення про підвищення професійної кваліфікації, зараз ідеальний час для початку та успішного завершення навчання в майбутньому. Однак будьте обережні, щоб ваші наміри були реалістичними і в розумний час. Ентузіазм і потреба в змінах можуть обдурити вас, спричинивши лише розгубленість, доставивши неприємності.

Водолій

Відпочинок піде на користь. Тому, навіть коли вам доводиться виконувати професійні обов’язки, робіть це спокійно і з усвідомленням того, що менш важливі, менш нагальні справи вам дозволено відкласти на потім. Час також буде сприятливим для роздумів і планів професійного розвитку. Деякі Водолії захочуть повністю змінити напрямок своєї нинішньої кар’єри, що в ретроспективі не виявиться сприятливим рішенням. Краще не приймати новорічних рішень, бо з них все одно нічого не вийде.

Риби

Ця сфера життя буде призупинена. Навіть фізично перебуваючи на робочому місці, Риба буде блукати навколо ялинки, мріяти про те, що може статися, сумувати за тим, чого немає, і згадувати те, що вже минуло і більше не повернеться. Тому до ілюзорних наслідків роботи найкраще підготуватися заздалегідь. У будь-якому випадку можуть бути випадки, особливо у соціального працівника Риб, коли ви, люба Рибко, працювали з подвоєною силою і гордістю, що зможете робити те, що вам подобається, з допомогою, добрим словом і енергією іншим.