Новий рік: у яких знаків Зодіаку перед ним зірвуться плани

Телець

Здоров’я – те, що підведе людей цього сузір’я. Тельці скаржатимуться на головний біль, відзначатимуть у себе слабкість та втому. Поступово вони й самі повірять, що хворі, що їм потрібен відпочинок. Тельці відмовляться від походів у гості, від урочистостей. Їм буде нудно на самоті, але в той же час вони зауважать, що по-іншому поводитися у них не виходить.

Діва

Представники даного зодіакального сузір’я люблять, щоб все було ідеально, щоб у всьому та скрізь був порядок. Діви відмовляться від свята, коли побачать, скільки в них незавершених проектів, як багато завдань вони вирішать. Ці особи візьмуться до роботи, забудуть про те, що планувати зустрічі з друзями. Таке дозвілля порадує педантичних Дів, подарує їм справжню насолоду.

Козеріг

Люди цього знаку теж схиблені на роботі, не уявляють свого життя без нього. Козероги в останню хвилину вирішать, що їм не потрібні частування, святковий стіл, спілкування з родичами. Вони поринуть у вирішення цікавих завдань, отримають від цього задоволення. Козеріг навіть подумає про те, щоб весь час так відзначати новий рік.

Так, зірвані плани не надто сподобаються представникам названих сузір’їв. Але вони не засмутяться, бо справи, якими вони займатимуться, не видадуться їм жахливими.